Eng
37

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

На адресу університету надійшов лист підтримки з Сілезького технологічного університету. Наші колеги рішуче засуджують військові дії Росії на території України та захоплюються «хоробрими оборонними діями українців»На знак солідарності з українською академічною спільнотою вони підготували низку програм підтримки викладачів і студентів з України,про які й повідомляють у листі. 

Шановні партнери, колеги та друзі Сілезького технологічного університету!

Ми висловлюємо глибокий жаль у зв’язку з трагічними наслідками російської агресії та вторгнення на українську територію, свободу та мир. Інформація, яку ми отримуємо через ЗМІ, переконує нас, що ця агресія спрямована не лише на військові об’єкти, а й на невинних мирних жителів. Ми категорично проти всіх військових дій на території України! Ми захоплюємося хоробрими оборонними діями українців!

Ми розуміємо, що в ці складні часи для українських громадян, студентів та науковців невідкладна допомога є ключовим аспектом збереження наукового потенціалу великої наукової традиції та великих учених. У відповідь на це в Сілезькому технологічному університеті ми підготували низку програм, які висловлюють нашу солідарність і підтримку, адресовані як студентам, так і науковцям з України. Детальний опис цих програм, включаючи інформацію українською мовою, наведено на нашому веб-сайті  https://www.polsl.pl/ps_aktualnosci/pomoc-ps-dla-studentow-i-kandydatow-z-ukrainy/

Крім того, багато інших організацій у Польщі пропонують підтримку українським науковцям у вигляді прийому до польських дослідницьких груп, проживання, стипендій та іншої підтримки. Найближчим часом буде розпочато декілька державних програм Польщі для підтримки українських науковців. Ініціативи Польської академії молодих учених, Польської академії наук детально описані за посиланням   https://amu.pan.pl/en/wsparcie-dla-uczonych-z-ukrainy/, а також оновлені у профілі у Facebook https://www.facebook.com/AkademiaMlodychUczonych/.

З усією повагою та захопленням до українців, довірою та вірою у швидку деескалацію та повернення Вашої свободи та миру.

Анджей Катунін / доцент

Факультет машинобудування

Кафедра основ конструювання машин

Сілезький технологічний університет

Польща 

Дякуємо за підтримку університету та народу України!

БІЛЬШЕ НОВИН