Eng

22

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

У березні цього року до ПУЕТ звернулися наші колеги  з Університету міста Саарбрюкен (Німеччина). Вони запропонували науковцям подати заявки на участь у міжнародних проектах під кураторством німецьких професорів, що дозволить їм отримати фінансування та офіційно виїхати в Німеччину. 

Контактні дані професорів кафедр, які будуть раді підтримати українського вченого, що знаходиться під загрозою, у якості наставників під час подання заявки в рамках Ініціативи Філіпа Шварца:

д-р проф. Маркус Еш, Архітектура програмного забезпечення та розподільчі системи, Додаткова інформація:

https://dsl.htwsaar.de/Markus-Esch.html,

телефон: +49 (0)681/ 5867 – 238, електронна пошта: markus.esch@htwsaar.de

Проф. д-р інж. Ахмад Осман, професор у галузі тестових технологій та методів випробувань, зокрема для автоматизованої обробки сигналів та зображень датчиків, додаткова інформація: https://www.linkedin.com/in/prof-dr-ing-ahmad-osman -a7b65811/, телефон: +49 (0)681/5867 – 947, електронна пошта: Ahmad.Osman@htwsaar.de

Проф. д-р інж. Ганс-Вернер Грох, кафедра електрики та електроніки транспортних засобів, додаткова інформація: https://www.htwsaar.de/ingwi/fakultaet/persons/profile/hans-werner-groh/hans-werner-groh, телефон: +49 ( 0 )681 58 67 – 396, електронна адреса: hans-werner.groh@htwsaar.de

Також звертаються до науковців із сфер ділового адміністрування (інновації та підприємництво) та права (ЄС та міжнародне право).

e.klueh@io.uni-saarland.de 

Дякуємо за підтримку університету та народу України!

БІЛЬШЕ НОВИН