Eng
34

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України

На адресу університету надійшов лист від ректора Католицького університету Левена(Бельгія).В ньому слова підтримки героїчної боротьби українського народу проти агресорів та пропозиції підтримки викладачів і студентів. 

Надзвичайний фонд Католицького університету Левена (Бельгія) для України

Криза часто настає несподівано. Швидкі дії в таких ситуаціях можуть внести зміни між життям і смертю. Завдяки цьому фонду надзвичайних ситуацій ми можемо негайно реагувати та надавати допомогу, коли та де це необхідно.

Сьогодні зруйнована війною Україна вимагає нашої уваги. Картини російського вторгнення нікого не залишили байдужим. Світ виступає проти цієї жахливої ​​військової демонстрації сили. KU Leuven також приєднується. Ми висловлюємо свою солідарність з постраждалими мешканцями та всіма, хто став жертвою такого безглуздого насильства.

Ми хочемо бути сильним союзником у цьому конфлікті. Запропонувати безпечний притулок українським студентам та дослідникам. Ми також звертаємося до наших російських колег і студентів у дусі миру, відкритості та академічної солідарності. Вони також є жертвами і не обирають війну проти своїх сусідів.

За рахунок додаткових ресурсів з фонду надзвичайної допомоги ми пропонуємо житло українським студентам та науковцям, які шукають притулок. Або ми можемо продовжити перебування тих, хто вже працює чи навчається в KU Leuven.

Університет надає стартовий капітал. Різні факультети та кафедри також роблять значний внесок. Але боротьба ще не закінчена.

«Як університет, у якому в минулому столітті його бібліотека двічі горіла в результаті війни, ми розуміємо довготривалий і величезний вплив війни такого масштабу. Ми могли розраховувати на велику солідарність у процесі відбудови. Тепер наша черга проявити солідарність, як ми  і намагаємося робити в інших військових ситуаціях.»

Ректор Люк Селс Дякуємо за підтримку колективу університету та народу України!

БІЛЬШЕ НОВИН