Eng

26

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

На адресу університету надійшов лист від президента «The Grassroots Institute”(Канада) доктора Хасрата Арджуменда. На відміну від інших у ньому не лише слова підтримки народу України, а й глибока переконаність у його перемозі над агресором. Відтак, вже сьогодні він підіймає питання організації відбудови нашої країни:»Після війни потрібна допомога усього світу для відновлення та реабілітації постраждалих від війни людей,установ, освітніх центрів та громадянського суспільства»

ПІДТРИМКА ІНСТИТУЦІЯМ ТА НАРОДУ УКРАЇНИ

До уваги ректорів, проректорів, деканів, директорів, начальників, всіх викладачів та студентів українських університетів, інститутів, організацій, рад, парків

Шановні пані та панове!

Ми глибоко схвильовані, пригнічені та вражені військовими злочинами, вчиненими Росією проти невинного, миролюбного та шанобливого народу України. Це вкрай засуджується. Від імені нашої установи ми надаємо повну моральну та інституційну підтримку нашим партнерським/співпрацюючим установам та іншим організаціям в Україні. На індивідуальному рівні ми мобілізували наші мережі для підписання петицій,  для підвищення темпів громадян України, для засудження агресора та агресії, для безпосередньої допомоги групам, які шукають допомоги, тощо. Ми написали повідомлення та листи до глобальних установ і ключових міжнародних організацій, щоб чинити тиск на Росію, щоб вона беззастережно зупинила війну.

Маючи обмеження щодо неполітичної діяльності, ми передбачаємо масову гуманітарну кризу в Україні після широкомасштабної війни проти народу цієї країни. Ми також розуміємо, що поряд з економікою, інфраструктурою, соціальними структурами, закладами охорони здоров’я, основними зручностями, їжею та водою, життям людей, освітній апарат України різко руйнується. У цьому ряді також сильно постраждають школи, вищі навчальні заклади, університети та коледжі. На даний момент пріоритетом і невідкладною необхідністю є зупинка війни, щоб уникнути подальших втрат життів, інфраструктури, людських страждань та масових виїздів людей.

Після війни потрібна підтримка всього світу для відновлення та реабілітації постраждалих від війни людей, установ, освітніх центрів та громадянського суспільства. У всьому світі окремі особи та організації повинні надавати допомогу для розвитку підтримуючої мережі. Передбачаючи таку потребу, The Grassroots Institute створить «спеціальну платформу» на ggN (Grassroots Global Network) [www.grassrootsglobal.net] спеціально для України, де всі наші існуючі та потенційні партнери/співробітники зможуть залишити свої звернення/запити. З цієї «спеціальної платформи» ми будемо проводити інтенсивну кампанію по всьому світу, щоб привернути увагу окремих осіб, міжнародних організацій, урядів, установ, неурядових організацій, донорів, агенцій та мереж до звернень/запитів українських установ/груп/організацій, які просять підтримки. Ми намагатимемося активувати цю «спеціальну платформу» з 10 березня 2022 року. Незабаром усі українські університети, інститути, коледжі, громадські організації, міські/сільські ради, групи громадян тощо будуть запрошені створювати та розміщувати свої звернення/запити на цій платформі .

Тим часом ми скасовуємо лекцію, заплановану на 9 березня 2022 року спеціально для українських наукових авторів [див. www.grassrootsinstitute.ca/gli]. Просимо за це вибачення, але життя наших улюблених українських громадян набагато важливіше. Пізніше ми зможемо організувати багато таких лекцій. Наші молитви та сердечна підтримка – з усім народом України.

З повагою,

Д-р Хасрат Арджуменд

Президент-засновник TGI
Дякуємо за підтримку колективу університету та народу України!

БІЛЬШЕ НОВИН