Eng
140

СПІВРОБІТНИКИ ПУЕТ НАВЧАЮТЬСЯ ПРОЕКТНОМУ МЕНЕДЖМЕНТУ

Із  грудня 2018 року співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі проходять навчання за курсом із проектного менеджменту Київської школи економіки. Серед слухачів – директор Навчально-наукового інституту лідерства Світлана Нестуля, науковий співробітник Навчально-наукового інституту лідерства Ксенія Пивоварська, директор міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації Інна Пахомова та заступник декана факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Ольга Стефанюк.

 Курс проходить у рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст України» за підтримки німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Курс розрахований на півроку, протягом якого учасники проходять навчання й паралельно пишуть власні проекти місцевого розвитку, які будуть презентовані на заключній зустрічі.

Для проходження тренінгів створені  міждисциплінарні групи за участю  працівників міськвиконкому та депутатів, працівників районних у м. Полтава рад, громадських організацій та університетів міста.

Так, 11–12 квітня відбулася чергова сесія із проектного менеджменту. Викладачі Київської школи економіки Сергій Гвоздьов і Тетяна Ізмайлова завітали до Полтавського університету економіки і торгівлі, на базі якого проходить навчання. Викладачі допомагали учасникам перетворити їхні ідеї в конкретні завдання з реалізації проектів, обговорили та попрактикували методи презентації успішних проектів.

Реалізація теоретично-практичного курсу «Кваліфікація–2030», яка є частиною Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030», сприяє не тільки підвищенню кваліфікації учасників, а й покращенню міжсекторальної співпраці та комунікації.

БІЛЬШЕ НОВИН