Eng
83

Студентки Полтавського університету економіки і торгівлі здобули перемогу в конкурсі з підтримки підприємницької діяльності „StartUP Poltava Regionˮ

17 грудня 2021 відбулося нагородження фіналістів конкурсу з підтримки підприємницької діяльності „StartUP Poltava Regionˮ, який проводився Департаментом економічного розвитку та залучення інвестицій Полтавської ОДА. Конкурс відбувався відповідно до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки.

Так, переможцями номінації «Традиційні стартап-проекти» стали студентки спеціальності «Міжнародні економічні відносини» освітньої програми «Міжнародний бізнес»:

Романюха Дар’я з проектом «Глемпінгове містечко «Where is?» здобула 1 місце та отримала грошову премію у розмірі 15 000 гривень.

Поплюйко Діана та Романюха Дар’я з проектом «Креативна студія «Open clothes» здобула 2 місце та отримала грошову премію  у розмірі 12 000 гривень.

Проекти були розроблені під керівництвом Людмили Франко, завідувачки кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин.

Загалом, конкурс відбувався в кілька етапів. На початковому етапі – підгтовка і подача проектів, студентами Полтавського університету економіки і торгівлі було підготовлено 9 проектів:

Кійко Антон (група ПТЛб-41) «Організація магазину здорового харчування», керівник – Ігор Юрко;

Огуй Ярослав (група ПТЛб-31) «Організація повторної переробки деревини «Вторинний дуб», керівник – Ігор Юрко;

Аршученко Валентина (група М мб-21) «Організація магазину жіночого одягу «Tiny Store», керівник – Ігор Юрко;

Прищепа Роман (група ТТП(ТКД)б інт- 21) «Організація вертикальної ферти з вирощування мікрозелені «Green Planet», керівник – Ігор Юрко;

Туменко Юлія (група МЕВ МБ б-21) «Відкриття пересувногошвидкого харчування азійської кухні «Ma-eum», керівник – Ігор Юрко;

Самсонова Надія (Мб-22) «Організація клінігової компанії по прибиранню підвальних приміщень», керівник – Ігор Юрко;

Тільна Юлія і Латиш Вікторія (студентки групи ХТІб-41) «Кафе здорового харчування Hell&PPy з офіціантом-роботом, керівник – Аліна Ткаченко;

Романюха Дар’я (МЕВ МБ-21) «Глемпінгове містечко «Where is?», кеірвник – Людмила Франко;

Поплюйко Діана та Романюха Дар’я (студенти МЕВ МБ-21) «Креативна студія «Open clothes», керівник Людмила Франко.

Так, до другого етапу конкурсу увійшло 6 проектів студентів Полтавського університету економіки і торгівлі. Під час другого етапу відбулася публічна презентація проектів перед членами конкурсного комітету, до якого також увійшла директорка інституту проєктів та інновацій Інна Пахомова.

Усі презентовані проекти були розподілені у двох номінаціях: “Інноваційні стартап-проєкти” і “Традиційні стартап-проєкти”.

Безмежно горді нашими студентами та висловлюємо вдячність науковим керівникам! 

БІЛЬШЕ НОВИН