Eng

28

Студентки спеціальності Міжнародні економічні відносини протягом ІI семестру 2021-2022 н.р. будуть навчатися у Будапештському університеті Метрополітан

У другому семестрі 2021-2022 н. р. здобувачки вищої освіти 2 курсу спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини (освітня програма «Міжнародний бізнес») Діана Поплюйко та Дар’я Романюха відправилися на навчання до Будапештського університету Метрополітан (м. Будапешт, Угорщина) в рамках участі у програмі міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. Протягом семестру студентками будуть опановуватися навчальні дисципліни, результати вивчення яких будуть перезараховані їм по поверненню до України. Слід зазначити, що кафедра міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин співпрацює з Будапештським університетом Метрополітан за програмою Еразмус+ з 2017 року. За час співпраці шестеро здобувачів вищої освіти за освітніми програмами «Міжнародні економіка» та «Міжнародний бізнес», а також дев’ять представників науково-педагогічного та адміністративного персоналу мали можливість скористатися перевагами програми та підвищити свої професійні навички.

Колектив кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин вітає студенток із початком нового семестру та бажає їм подальших звершень!

Якщо Вас зацікавила освітня програма «Міжнародний бізнес», детальніше про неї можна дізнатися за посиланням: Міжнародний бізнес (бакалавр)

68
БІЛЬШЕ НОВИН