Eng
12

СТУДЕНТИ-ПРАВНИКИ 1 курсу ПУЕТ ВІДВІДАЛИ ІНТЕРАКТИВНУ ЛЕКЦІЮ, ПРИСВЯЧЕНУ ЮВІЛЕЮ ПАНАСА МИРНОГО

14 травня 2024 року у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського (ПОУНБ) відбулась інтерактивна лекція, присвячена ювілею Панаса Мирного (Панаса Яковича Рудченка), який народився 13 травня 1849 року в місті Миргороді на Полтавщині. Цей відомий письменник, драматург та громадський діяч залишив глибокий слід в українській літературі.

Лекцію провела завідувачка кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Мелешко Віра Анатоліївна.

Захід зацікавив здобувачів освіти першого курсу спеціальності Право Полтавського університету економіки і торгівлі, а також мешканців Полтави, які прагнуть глибше пізнати життя та творчість видатного земляка.

Лекція про Панаса Мирного стала не лише цікавою подорожжю у світ української літератури, а й змусила слухачів по-новому поглянути на життя та творчість свого видатного земляка.

Дякуємо організаторам за цікаву лекцію та можливість дізнатися не лише про Панаса Мирного як письменника, а Панаса Рудченка як державного службовця.