Eng
7

Студенти ПУЕТ долучилися до фахового вебінару «Управління активами в TAC Life: розкриваємо, що відбувається за лаштунками ….»

Випускники ПУЕТ – найнадійніші стейхолдери, які прагнуть до залучення здобувачів вищої освіти та викладачів до вирішення найактуальніших питань сьогодення, можливості бути у тренді в напрямі здобуття професійних навичок та відповідати на запити реалій економіки.

Випускниця кафедри фінансів ПУЕТ Олена Климченко, директорка  Агенції Полтава-1 ПрАТ СК ТАС (приватне), завжди надає актуальні пропозиції щодо співпраці з кафедрою. Майбутні фахівці зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок завжди мають можливість пройти виробничу практику у страховій компанії, а викладачі – підвищення кваліфікації.

8 травня 2024 року, на запрошення пані Олени,викладачі кафедри фінансів та банківської справи справи і студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок ПУЕТ долучилися до фахового вебінару «Управління активами в TAC Life: розкриваємо, що відбувається за лаштунками ….» від заступника Голови правління TAC Life, фінансового директора Ганни Панфілової.

Пані Ганна ознайомила учасників з новаціями законодавчого регулювання страхових компаній в Україні, оновлення якого зазнало кардинальних змін; підходами до управління активами в контексті страхової компанії TAC Life. Професійно цінними стали  практичні приклади диверсифікації активів для забезпечення фінансової стійкості страхової компанії в контексті TAC Life. Зокрема, учасників заходу зацікавили експертні коментарі головного актуарія страхової компанії TAC Life Миколи Слободяна щодо формування та розміщення страхових резервів як зі страхування життя, так і з інших видів страхування від.

Дякуємо за плідну співпрацю!

БІЛЬШЕ НОВИН