Eng
52

Сучасні виклики IT простору та роль англійської мови у професійній підготовці спеціалістів

27 квітня кафедрою ділової іноземної мови була проведена чергова зустріч у форматі Speaking Club. Цього разу цільовою аудиторією стали студенти ПУЕТ спеціальності «Комп’ютерні науки», від першокурсників до магістрів, а також їх викладачі.  Загальна тема звучала як «Сучасні виклики IT простору та роль англійської мови у професійній підготовці спеціалістів».

Презентації студентів охоплювали широкий спектр проблем сучасного ІТ простору – студенти демонстрували свою обізнаність у темі, професійний підхід і зацікавленість у обговоренні ситуації на ІТ ринку Європи, Африки, Індії, тенденцій розвитку ІТ технологій, змін контенту, побудови професійної кар’єри  і перспективи працевлаштування. Он-лайн формат дозволив візуалізувати презентації і водночас уможливив висловлювати реакцію учасникам зустрічі, а їх було більше 30, у чаті миттєво з’являлися як вербальні, так і символічні відгуки.

Формат клубу дозволяє вийти за академічні рамки і обмінятися  ідеями, думками, що хвилюють як тих, хто завершує навчання, хто починає цей шлях, так і тих, хто лише замислюється над обранням майбутньої професії – у засіданні клубу взяли участь учні ліцею №17, якими опікується кафедра ділової іноземної мови.

Висловлюємо особливу вдячність за змістовні презентації Сафуану Рифаату -КН б англ.-41, Андрію Губанову – КН м -11, Самюелю Ампай – КН б англ.-41, Радж Кумару Маджумдеру – КН б англ.-41, Ігорю Луковцю – КН б – 41.

БІЛЬШЕ НОВИН