Eng
70

Summer Camp PUET 2024: патріотична гра «Символи незламності»

Учасники Summer Camp PUET 2024 на один день спробували себе в ролі професійних перекладачів. Викладачі кафедри української, іноземних мов та перекладу Полтавського університету економіки і торгівлі запропонували молоді зіграти у детективну гру з патріотичним контентом «Символи незламності». Суть івенту полягала в тому, що учасники тренінгу мали не тільки швидко, а й якісно здійснити переклад, який частково відкривав відповіді на поставленні запитання. Родзинкою гри стало те, що відповіді також були зашифровані англійською мовою.

«Сьогодні ми практикували з учасниками літнього табору читання, послідовний і звичайний переклад. Також була демонстрація письмового літературного перекладу. Письмовий літературний переклад здійснювали самі учасники гри»,  – розповідає один з тренерів, кандидат економічних наук, доцент (англійська мова) кафедри української, іноземних мов та перекладу, Володимир Стеценко.

Пристрасті під час гри кипіли неабиякі, адже рівень володіння англійською у вчорашніх школярів виявився досить високим. Але задля зарахування правильної відповіді учасники гри мали продемонструвати не тільки знання мови, а й кмітливість та орієнтуватися в літературних трендах, знати популярні меми та як вони звучать англійською. Тематика гри була цікава і зрозуміла учасникам, адже тексти для перекладу допомагали підбирати студенти другого курсу спеціальності “Філологія”. В них вони відобразили інформацію нині не просто цікаву, а й актуальна для України. Тому патріотична гра “Символи незламності” зацікавила молодь.

Акцент на різні види перекладу автори тренінгу зробили тому що  це є однією зі спеціалізацій кафедри української, іноземних мов та перекладу ПУЕТ. Освітні програми, з вивчення іноземної мови та перекладу в університеті гармонізовані згідно з міжнародними стандартами, це, за словами Володимира Стеценка,  допомагає студентам швидше адаптуватися до навчання в європейських університетах під час академічної мобільності або міжнародного стажування. Високий рівень викладання іноземних мов в університеті дозволяє студентам застосовувати набуті знання, починаючи з першого курсу навчання – викладати англійську рівня А1, А2 для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

«Наші випускники працюють у приватних мовних школах, у загальноосвітніх середніх школах в Україні та за кордоном. Приміром, одна з випускниць викладає у Німеччині англійську і німецьку мови. Також наші випускниці магістратури створили приватні мовні школи “Мудрик” (Олександра Лобач) і Green School (Карина Бутаєва). Багато випускників працюють в американській логістичній компанії HedgeHog, що спеціалізується на послугах з диспетчингу перевезень вантажів Європою та у США», – пишається досягненнями своїх студентів завідувачка кафедри української, іноземних мов та перекладу ПУЕТ, докторка філологічних наук, професорка, Надія Бобух.

Відпрацювання навичок різних видів перекладу неабияк зацікавила молодь. По суті, майбутні абітурієнти у формі захоплюючої гри прокачали свої soft skills з володіння іноземною мовою. Нині такі вміння – це можливість швидше і якісніше інтегруватися до європейського освітнього середовища. 

«Враження від гри – пречудові! Я саме хотіла більше дізнатися про факультет філології. Мені дуже сподобалася і гра, і викладачі. Було цікаво, максимально дружньо, гарний колектив на кафедрі», –  ділиться враженнями Ілона Воєводіна з Мерефи, що на Харківщині.

«Все дуже круто! Цікавий івент. Я підтягнула свою англійську і така була дружня атмосфера! Все класно!», – підтримує подругу Софія Шевченко з Миргорода.

Після завершення гри на її учасників чекали солодкі сюрпризи від представників кафедри української, іноземних мов та перекладу ПУЕТ.

Ввечері Студентська рада університету організувала екскурсію учасників Summer Camp PUET 2024 ботанічною пам’яткою природи місцевого значення в Україні – Каштановою алеєю.

Summer Camp PUET 2024: коктейль-паті з елементами молекулярної кухні

Summer Camp PUET 2024 навчає роботі в команді

PUET Summer Camp – 2024

Маркетинг – це цікаво, креативно, інноваційно та драйвово

Таємниці «магічної» кухні на Summer Camp ПУЕТ 2024

У ПУЕТ стартував Summer Camp 2024

Перша зміна радить PUET Summer Camp-2022!

БІЛЬШЕ НОВИН