Eng
65

Summer Camp PUET 2024: підприємництво від ідеї до успіху

Спробувати себе в ролі завзятих бізнесменів учасникам Summer Camp PUET 2024 запропонували викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності університету. Під керівництвом кандидата економічних наук, керівника Молодіжного бізнес-центру ПУЕТ, гаранта освітньої програми «Підприємництво, торгівля та логістика» Ігоря Юрка, молоді люди спробували свої сили у бізнес-симуляції «Підприємництво: від ідеї до успіху». Ідея гри полягає в тому, що учасники змагання мають заробити у віртуальних магазинах максимальний акумульований прибуток за чотири квартали – напрацювати різні стратегії, товарний асортимент, сформувати бюджет реклами і націнки на продукцію. Команда, яка отримає найбільший акумульований бюджет, перемагає.

«Починали гравці дуже невпевнено, але потім розігналися. Усі команди з прибутком. Усі задоволені. Сьогодні у них були віртуальні магазини, отримували прибуток. Серед недоліків учасників, як «підприємців» – боялися ризикувати, занадто низьку націнку ставили на товари, часто не аналізували, не звертали увагу на дію конкурентів. Але в ході гри вони побачили усі помилки і почали їх усувати. Бізнес-симуляція, в освітньому процесі Полтавського університету економіки і торгівлі існує з 2008 року», – розповідає кандидат економічних наук, керівник Молодіжного бізнес-центру ПУЕТ, доцент кафедри «Підприємництво, торгівля та логістика», Ігор Юрко.

ПУЕТ – один з небагатьох університетів, а, можливо, навіть єдиний в Україні, який в своєму стратегічному напрямку освіти має «Підприємницький напрямок розвитку». У нас давно діє Молодіжний бізнес-центр, який дав життя багатьом молодіжним стартапам. ПУЕТ –  один з кількох університетів України, який став переможцем програми Creative Spark при Британській Раді. Це – програма підтримки підприємництва в системі освіти через підсилення підприємницьких навичок.

Взяти участь у бізнес-симуляції «Підприємництво: від ідеї до успіху» запропонували представникам Summer Camp PUET 2024 оскільки вона розвиває у молоді навички командної роботи, стимулює лідерські якості, вчить ухвалювати аргументовані рішення.

«Ніколи раніше навіть не чув про таку гру. Спробував свої сили, як підприємець. Навіть, якщо я оберу іншу спеціальність, у майбутньому хотів би ще пограти. Гра вимагає не стільки знань, скільки вміння думати і ухвалювати рішення, брати відповідальність на себе», так оцінив активність Артем Цветков з Харківщини.

«Завдяки цій грі зрозуміла, що не треба боятися  втілювати в життя свої бізнес-ідеї. Навіть якщо це буде невелика справа. У будь-якому випадку, вдячна за досвід!», – сміється Анастасія Максименко з Харківщини.

Не боятися розвивати свої ідеї навчали молодь у Summer Camp PUET 2024 і представники Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі. Адже, за словами голови Студентського самоврядування, Антона Філіпповського, саме вміння аргументовано відстоювати свою точку зору допомагає розвивати і просувати будь-яку ідею.

Разом з ПУЕТ – від ідеї до успіху будь-якої справи!

Summer Camp PUET 2024: патріотична гра «Символи незламності»

Summer Camp PUET 2024: коктейль-паті з елементами молекулярної кухні

Summer Camp PUET 2024 навчає роботі в команді

PUET Summer Camp – 2024

Маркетинг – це цікаво, креативно, інноваційно та драйвово

Таємниці «магічної» кухні на Summer Camp ПУЕТ 2024

У ПУЕТ стартував Summer Camp 2024

Перша зміна радить PUET Summer Camp-2022!

БІЛЬШЕ НОВИН