Eng

27

Світ вшановує День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, у всьому світі, зокрема, і в Україні відзначають День пам’яті та примирення, коли українці вшановують пам’ять загиблих у Другій світовій війні

День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

Ми пам’ятаємо всі втрати Другої світової війни і згадуємо тих, хто віддав життя за рідну землю.

Адже, починаючи з 24 лютого 2022 році українці ціною власного життя захищають свій дім від російського загарбника.

Нажаль, цей травень українці зустріли зі зброєю в руках, у боротьбі з російськими окупантами, які посягнули на незалежність і територіальну цілісність України, чинять велику кількість жахливих воєнних злочинів проти наших громадян, намагаються зруйнувати міжнародну систему безпеки, загрожують миру у всій Європі.

Для українців протистояння російській агресії означає боротьбу за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда. Невипадково традиційне гасло цих пам’ятних днів «Памʼятаємо – перемагаємо» цього року на державному рівні дещо видозмінене і звучить так: «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!». А незмінним символом пам’яті залишається червоний мак.

Після перемоги наша держава та всі українці отримають нове державне свято перемоги над сучасним нацизмом, що об’єднає все суспільство!

БІЛЬШЕ НОВИН