Eng
78

Традиційно в суботу тривають навчання в Університеті третього віку

Традиційно в суботу тривають навчання в Університеті третього віку, де навчаються люди 60+. Найстаршій нашій слухачці 84 роки.Сьогодні в часи пробудження національної свідомості зростає зацікавленість до «Краєзнавчих студій Полтавщини». З цим курсом працює педагог – професіонал д.і.н., професор Ірина Миколаівна Петренко. Кількість слухачів постійно зростає. Цього року ми змушені поділити іх на дві групи та об’єднувати на лекціі – багато бажаючих. За Положенням, група 25 осіб.

В стрім форматі приєднується третя група, яка освоїла комп’ютерні технологіі, і системно, кожного заняття виходить на пари в он- лайн форматі. Серед наших слухачів он-лайн є й ті, що, на разі, не в Полтаві. Доля складається по різному. Тетяна Григорівна Коновалова, наприклад, виходить на он лайн заняття з під Одеси, куди її забрали племінники. Але кожного разу телефонує, не пропускає занять. Хтось вимушено виїхав до дітей за кордон, мріє повернутися додому, а заняття в УТВ в он лайн форматі для них, як частинка Батьківщини. Бо поневіряючись по світах, украінці зрозуміли – кращого краю, ніж рідний, у світі НЕ ІСНУЄ!

Кожного разу Ірина Миколаівна запрошує нових цікавих людей, яких у Полтаві достатньо. А вони щоразу відкривають нашим слухачам нові сторінки історіі Полтавського краю, розповідають, як впродовж багатовікової історіі складалися долі борців за українську ідентичність.

Цієї суботи наші поважні студенти слухали краєзнавця, журналіста, дослідника Григорія Титаренка з темою: «Іван Стешенко повертається…», про долю першого міністра освіти України, поета, письменника, перекладача.

Другу пару в он-лайн форматі провела улюблениця наших слухачів Юля Басова на актуальну тему, яку всі слухали із зацікавленням, задавали питання, дякували за практичність знань. Тема присвячена прийдешнім святам: «Готуємося до Великодня. Як правильно обирати дріжджі, яйця, консервований порошок для фарбування?» в авторському курсі : «Хочу жити в якісному світі».

Бум цього року й на курс «Українська мова». Курс ведуть залюблені у мову, професійну педагогічну справу та наших слухачів, вчителі 27 Полтавської школи: Світлана Лелюх та Оксана Коваленко «Вони неймовірні!!!»,- кажуть у feedback після заняття наші чудові студенти – Люди поважного віку. Роблять замовлення тем, про що б було цікаво і корисно попрацювати на наступному занятті. Вчителі прислухаються, відповідають на запит й дають море корисного та практичного матеріалу з любов’ю і розумінням. Педагоги! Професіонали! Досвід!

Не менш цікавим було заняття у Вита Тереховская Віти Іванівни в курсі «Корисний менеджмент». Цього разу воно проходило незвичайно. Викладач поєднав музейну виставку, присвячену Володимиру Вернадському, яка діяла в музеї Короленка, що у Полтаві. До занять залюбки долучилися працівники Краєзнавчого музею та провели цікавий інформативний екскурс.

А натхнений викладач к.е. н., доцент ПУЕТ Інна Чайка Інна Петрівна, не просто обожнює справу УТВ, а живе нею, щоразу вкладаючи розум і душу в курс, який читає : «Особистий розвиток». Інна Петрівна традиційно продовжує проводити ще й кураторські години із соціально адаптивного курсу. Здавалося б, люди поважного віку мають за плечима величезний життєвий досвід, навіщо їм курс «Особистий рощвиток»? Та Інна Петрівна так підбирає цікавий матеріал, що до неї в групу теж величезна черга. А ті, хто приходить, готові слухати й слухати, залишаючись в групі, аби знову в «до знань та зростання» з цим мудрим, уважним, добрим Вчителем.

Якщо ти любиш, те, що робиш., якщо робиш те, що любиш – ти живеш у потоці.

Ми вже НЕ можемо інакше. 

Танцюємо, вчимо англійську, італійську мови, розвиваємось та знаходимо ресурси в курсах «Філософсько-релігієзнавчі студії», «Сучасна леді», «Арт-терапія» в Університеті третього віку, що діє в Полтаві на базі ПУЕТ.

Нас не здолати! Вдячність і Слава ЗСУ!Слава Україні!Донатимо! Віримо в Перемогу України!Навчання впродовж життя!ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТЦентр Освіти Дорослих м.ПолтаваDVV International Ukraine

БІЛЬШЕ НОВИН