Eng
58

Традиційно заняття в УТВ  – змістовний, цікавий навчальний день, як і зазвичай

21.10.23. Традиційно заняття в УТВ  – змістовний, цікавий навчальний день, як і зазвичай.

Слухачі поважного віку з особливою відповідальністю ставляться до навчальних занять. Конспекти, запитання до викладачів, зацікавленість у сенсі того, що вивчають.  Кожен слухач  поважного віку, виходячи зі свого досвіду, обирає предмет, який йому приносить користь і задоволення.

Кожного року нам щастить на  високопрофесійних викладачів, що приходять в УТВ. Цього року неймовірну зацікавленість викликають заняття з української мови Ірини Василівни Солончук. Глибина зануреності в предмет, використання цікавих методик  викладання, любов до предмету  захоплюють кожного учасника навчального процесу. Слухачі з задоволенням опановують практичні та потрібні знання, володіють наполегливістю  у відкритті для себе нових можливостей застосування співучої, красивої, милозвучної, багатогранної української мови.

Всі дисципліни за розкладом.

Родзинкою сьогоднішнього дня стала прекрасна лекція  відомого в Полтаві і за її межами знавця архітектури та мистецтва Артура Арояна. «120 років українського модерну» – тема, яка зібрала після занять усіх небайдужих.  Артур Ароян не перший раз зустрічається з нашими слухачами,  скільки невідомих сторінок відкривають для себе слухачі УТВ в історії, архітектурі, мистецтві, літературі, мові. А найголовніше – в собі! Підтримують дух пізнання, психічного і фізичного здоров’я, реалізуючи на практиці концепт  здорового довголіття. Навчання впродовж життя – це вже не мода, це тренд. І це переконливо доводять на практиці люди поважного віку нашого УТВ.

БІЛЬШЕ НОВИН