Eng
42

Тренінг для новообраного складу студентської ради університету та інститутів на тему: «Студентське самоврядування. Цілі та завдання»

25.02.21 докторка педагогічних наук, директорка  навчально-наукового інституту лідерства, депутатка Полтавської міської ради YІІ та  YІІІ скликань Світлана Нестуля  провела тренінг для новообраного складу студентської ради університету та інститутів на тему : «Студентське самоврядування. Цілі та завдання». В ході тренінгу опрацьовані базові документи, що регламентують роботу студентського самоврядного органу: Закон України «Про  вищу освіту», 2014 р. Стаття 40. Студентське самоврядування, Статут ВНЗ Укоопспілки ПУЕТ  7.7. СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ, Положення про студентське  самоврядування ПУЕТ. Тренінг пройшов  в атмосфері конструктиву, взаємної підтримки, позитивного налаштування, командної взаємодії.

По завершенню тренінгу учасники поділилися своїми враженнями. Кречина Тетяна, МБ-11Помічник голови сектору медіа та піару Інституту бізнесу та сучасних технологій: «Все було чудово, тренінг неймовірно замотивував, та зарядив позитивною енергетикою.Чекаємо наступного запрошення на схожі тренінги ». Мирний Денис, ПТЛ-б 11, Голова культурно-масового сектору, студ ради інституту Бізнесу та новітніх технологій: «Тренінг був неймовірно крутим та веселим, радий новим знайомствам, обов’язково завітав би ще». Бандеберя Софія,ПТЛ б 11,Голова медіа і піар Інституту бізнесу та сучасних технологій:«ренінг дуже сподобався, була приємна та весела атмосфера, а також цікаві та корисні завдання.Була б рада, якби такі заняття були регулярні ». Лисенко Давід,Кн б-11: «Тренинг был намного интереснее, чем ожидалось. Надеюсь, что ещё  смогу присутствовать». Білаш Таня,Грс-21,Член студ ради університету та студ ради ХТГРТБ (піар і медіа) «Тренінг сподобався, це був заряд позитивної енергії та натхнення. Ми більше дізналися про студентське самоврядування і його повноваження. Завдяки тренінгу ми зрозуміли, що таке командна робота і тепер готові втілювати наші ідеї в реальність. Такі заходи давно були потрібні нам для формування справжнього колективу.»Остапенко Юля,Грс-45,Секретар ХТГРТБ «Тренинг был очень классный,  интересный☺️ вышла с лёгкостью на душе и хорошем настроении) если будет время ещё приду». Стеценко Євгеній Олександрович,КН-б 1, Член студентської ради «Тренінг був неймовірно крутим та веселим, зарядився позитивною енергією, познайомився з новими людьми.  Із задоволенням прийду ще».