Eng
55

Тренінг з лобіювання та адвокації ініціатив міжнародних корпорацій для здобувачів вищої освіти «Міжнародні економічні відносини»

8-9 грудня 2021 року відбувся дводенний тренінг «Lobbying Activities of Multinational Corporations» в рамках навчальної дисципліни «Diplomatic Support for International Business». У заході взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) та Полтавського державного аграрного університету (ПДАУ) в рамках програми внутрішньої академічної мобільності між закладами вищої освіти.

Метою тренінгу було сформувати у здобувачів вищої освіти практичні навички лобіювання та адвокації інтересів міжнародних корпорацій щодо співпраці з урядами різних країн світу за напрямом імплементації Цілей сталого розвитку.

Тренінг був проведений англійською мовою за участі завідувачки кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Людмили Франко та доцентки кафедри, заступниці директорки – експертки з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Світлани Туль.

В рамках програми мобільності захід відвідали науково-педагогічні працівники ПДАУ: директорка навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Алла Світлична, заступниця директорки навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, доцентка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Ірина Загребельна, професорка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Юлія Самойлик.

У результаті тренінгу здобувачі вищої освіти підготували кампанії з лобіювання та адвокації ініціативи міжнародної корпорації, розробили постер та вміло презентували груповий проєкт, аргументуючи власні ідеї.

Конкурсна комісія відзначила високий рівень знань здобувачів вищої освіти та визначила переможців.

1 місце розділили дві команди:

–         проєкт з лобіювання та адвокації «Nestle Сlean Water Campaign» (Діана Поплюйко, Юлія Туменко, Аль-Сакаф Хінд, ПУЕТ);

–         проєкт з лобіювання та адвокації «Nestle Infant Nutrition Campaign» (Володимир В’юницький, Антон Ковадло, Єлизавета Свиридова, Дарія Тепайкіна, Юрій Тривайло, ПДАУ).

2 місце розділили три команди:

–         проєкт з лобіювання та адвокації «Nestle Sustainable Cocoa Farming Campaign» (Квао Сильвестер Теттех, Ахмед Хабіб Ібрахім, ПУЕТ);

–         проєкт з лобіювання та адвокації «Nestle Sustainable Coffee Farming Campaign» (Євгеній Богаєвський, Павло Бабанський, Ілля Завалій, Владислав Безручко, ПДАУ);

–         проєкт з лобіювання та адвокації «Nestle Healthy School Lunches Campaign» (Тетяна Мальченко, ПУЕТ).

3 місце виборола одна команда:

–         проєкт з лобіювання та адвокації «Nestle Organic Food Campaign» (Марк Шибалов, Анастасія Варуша, ПУЕТ).

Усі учасники отримали сертифікати та солодкі подарунки.

Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!