Eng
72

Тривають заняття в Університеті третього віку

16.03.24. Заняття в Університеті третього віку за розкладом три пари. Після занять слухали звіт Полтавської команди УТВ, яка взяла участь у Сеньйоріаді в Польщі. Тереховська Віта Іванівна, викладач і куратор групи УТВ, яка очолила збірну Полтавської команди УТВ, проінформувала присутніх про те, що є 4 види спортивних змагань міжнародного масштабу: власне – Олімпіада зимова, літня, пара-Олімпіада, Сеньйоріада – де змагаються люди поважного віку. Наші учасники привезли крім медалей багато емоцій. «Як сказала одна учасниця: «Графік був дуже напружений, але мені здається, що я помолодшала на 15 років».

Зі звіту Тереховської Віти Іванівни: «Можливості людей золотого віку не мають кордонів! Вони навчаються, танцюють, співають, інтелектуально розвиваються та займаються спортом.

25.02.–27.02.2024 року в Польщі в місті Рабка-Здруй на Підгаллі проходила ХІ Загальнопольська зимова Сеньйоріада для людей поважного віку.

Взимку тут завжди проводяться змагання команд сеньйорів у різних видах спорту.

На змаганнях було зібрано 24 команди з польських, українських та австрійських університетів третього віку. Збірна команда України складалася з представників Луцька, Полтави, Сум, Києва, Слов’янська, Дрогобича, Луганська, Горохова. Українська збірна брала участь у змаганнях з бігу на 400 м, боулінгу, шахах, киданні сніжками у цілі та ін. Ми не підвели нашу країну, отримавши 8 медалей та 2 відзнаки за участь.

Наша команда «Непосидючі Полтавці», вперше потрапила на змагання на ХІ Сеньоріаду за сприяння та завдяки натхненню, яке подарувала нам засновниця Університету третього віку ПУЕТ, доктор педагогічних наук, професор Світлана Нестуля.

Наші «Непосидючі Полтавці» з УТВ ПУЕТ отримали: срібну медаль з бігу на 400 м за 2 місце – Ірина Домненко, бронзову медаль з бігу на 400 м за 3 місце – Алла Піскун-Діхтенко, та 6 місце, відзнаку за участь, у змаганнях із шахів Тарас Стегній. Також брали участь у змаганні з боулінгу – Майя Кондратенко і Ірина Коваль, кидала сніжками у ціль – Наталія Кулик. А решта команди активно підтримувала спортсменів і вболівала за них.

Після закриття ХІ Загальнопольської зимової Сеньйоріади у дружньому колі, усі мали змогу почастуватися смаколиками, зміцнити дружні зв’язки, насолодитися незабутніми враженнями, потанцювати і повеселитися у гостинній рестарації «Вікторія».

Готуємося до наступних мандрів, Сеньоріада у Луцьку 20-24 серпня 2024 року, збираємо команду і тренуємося, щоб отримати більше медалей і відзнак.

У котрий раз ми переконуємося, що вік – це лише цифра, яка не може завадити нам вести цікаве та наповнене неперевершеними подіями життя!»

Країна живе два роки у війні. Серед учасників університету третього віку є матері, дружини, родичі загиблих, рідні тих, хто зараз воюють за українську незалежність. Заняття в УТВ, спілкування, підтримка допомагають їм зберігати психічну рівновагу. А у вільний від занять та справ час, наші слухачі УТВ продовжують плести маскувальні сітки та «кікімори, допомагаючи захисникам, донатять на підтримку ЗСУ, розуміючи, що кожна гривня має вагу для Перемоги України! Сьогодні це важливо.

Після повернення команда вже готуюється до участі у Сеньйоріаді в м. Луцьк. Життя продовжується!

Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” Інститут розвитку міста Полтава

Вдячність ЗСУ!

Слава Україні!

БІЛЬШЕ НОВИН