Eng
91

У ПУЕТ навчали креативному підприємництву

У рамках Марафону підтримки підприємництва ініційованому Департаментом економіки і інвестицій Виконавчого комітету Полтавської міської ради і Полтавським університетом економіки і торгівлі в рамках програми «Бізнес-Влада-Наука як взаємодія для результату» 19-20 вересня відбувся  навчальний тренінг «Креативне підприємництво».

Протягом двох днів викладачі ПУЕТ  – доцент кафедри підприємництва, торгівлі і біржової діяльності, к.е.н. Ігор Юрко, завідувач кафедри менеджменту, професор, д.е.н. Людмила Шимановська-Діаніч, доцент кафедри підприємництва, торгівлі і біржової діяльності, к.е.н. Вікторія Лісіца, доцент кафедри підприємництва, торгівлі і біржової діяльності, к.е.н. Олена Михайленко, менеджер проєкту Creative Spark Poltava Олександр Устьян працювали за програмою.  Під час навчання учасники тренінгу ознайомились з основними тенденціями розвитку креативного підприємництва, знайшли власні ідеї, сформували бізнес-моделі, визначили економічну ефективність бізнес-проекту, опанували технології продаж та особливості і використання концепції маркетингу в креативному підприємництві, розвинули професійні компетентності щодо організації власної справи у креативних галузях.

Марафон підтримки підприємництва продовжується! І вже зараз ми анонсуємо нові події:

25 вересня 2020 року відбудеться навчальний тренінг «Інтелектуальна власність: від ідеї створення нового продукту до реалізації інноваційного проекту».

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyHl3FkmoK3YA6sR6wLVYdXAs5ve_F9xv62YJCEo-Y9R7RhA/viewform

26 вересня 2020 року відбудеться навчальний тренінг «Посилення спроможності малого та середнього бізнесу в участі у публічних закупівлях».

Реєстрація за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoTiryDlpSrgZhe6EQ1TsP-H3BWL1iUiJjFP4zZxUReOYsfA/viewform

Контакт: project.puet@gmail.com

БІЛЬШЕ НОВИН