Eng

29

У ПУЕТ навчали креативному підприємництву

29 лютого – 1 березня 2020 року вкотре пройшов тренінг «Креативне підприємництво» для підприємців та тих, хто хоче започаткувати власну справу. Захід відбувся в рамках програми «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти», яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві із Центром освіти дорослих Полтавщини та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Два дні з учасниками тренінгу працювали викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі – доц. Ігор Юрко, проф. Людмила Шимановська-Діанич, доц. Олена Михайленко, доц. Вікторія Лісіца, доц. Юлія Басова, асист. Майя Гурєєва.

Тренінг розпочався із презентації програми «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти» та можливостей, які надає програма. Координаторка проєкту Інна Пахомова розповіла про можливості навчання за тренінговим курсом «Креативне підприємництво» та менторську підтримку бізнес-ідей; навчання за онлайн-курсом «Інтелектуальна власність» від Всесвітньої організації інтелектуальної власності; вивчення ділової англійської мови від Британської Ради та участь у конкурсі відеобізнес-пітчів Big Idea Challenge.

Під час першого дня тренінгу слухачі дізналися, що таке креативне підприємництво та які світові та українські тенденції розвитку креативного підприємництва існують; як відбувається процес креативного підприємництва та пошук нових ідей; пройшли тест на креативність; опанували методи розвитку креативності та особливості формування команди для реалізації креативного бізнес-проєкту; дізналися про основні методи захисту інтелектуальної власності; особливості використання концепції маркетингу у креативному підприємництву.

Другий день тренінгу був присвячений питанням формування бізнес-моделі креативного підприємництва; особливостей технології продаж у креативному підприємництві; фінансово-економічного обґрунтування проєктів у креативному підприємництві та пошуку джерел фінансування.

За результатами навчання учасники отримали знання у сфері креативного підприємництва, бізнес-навички та сертифікати.

Інформація про інші події й новини проєкту «Creative Spark Poltava» висвітлюється на сайті університету та сторінці проєкту у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/

БІЛЬШЕ НОВИН