Eng
51

У ПУЕТ уперше в області відбувся День кар’єри ЄС

10 квітня у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) уперше в області пройшов День кар’єри ЄС.  Захід відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні». Це одноденний захід, який  покликаний ознайомити студентів і школярів зі світовими та європейськими трендами в питаннях професійних компетентностей та забезпечує спілкування з потенційними роботодавцями.

З вітальним словом до гостей та учасників звернувся ректор ПУЕТ Олексій Нестуля та акцентував на важливості розвитку професійних навичок студентів і можливостях закордонного стажування, що надає університет. Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва наголосила: «Це  щастя жити і працювати в Полтавській області. Це область економічного щастя! Тільки за минулий рік кількість вакансій від роботодавців зросла до 8000 місць, які готові забезпечити якісними умовами праці та відповідною заробітною платою». А директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко відзначила: «Однією з головних стратегій розвитку Полтавської області є розвиток людського потенціалу, який може бути забезпечений, насамперед, взаємодією науки, бізнесу та влади. Навчання активної молоді повинне проходити у якісних університетах, які дають міжнародні знання на найвищому рівні, щоб після завершення залишитися працювати в нашій області, розвивати економіку, створювати нові робочі місця та розбудовувати її інфраструктуру».

У Дні Кар’єри ЄС взяли участь близько 30 підприємств та організацій Полтави й області, що свідчить про зацікавленість кадровим потенціалом студентів. Протягом дня учасники перевірили рівень своїх знань про ЄС, узявши участь у євровікторині. Студенти спілкувалися з потенційними роботодавцями та представниками провідних  організацій області на Ярмарку вакансій. Різноплановість та насиченість заходів дозволила залучити понад 600 осіб-учасників.

Під час панельної дискусії «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?» Спікери, експерти з розвитку ринку праці Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ; Віталій Дмітрієв, директор ТОВ «Системи модернізації складів», представник керівних органів Полтавського Ротарі-клубу, співвласник ГО «Полтавський бізнес-клуб»; Анастасія Яковенко, PR-менеджер БО «Взаємопоміч» та Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості поділилися своїм досвідом, ознайомили гостей з вимогами роботодавців до професійних та «м’яких» компетентностей найманих працівників, проінформували про ситуацію на ринку праці Полтавського регіону: можливі вакансії та пропозиції роботи, розповіли як бути конкурентоспроможним через 20 років та розкрили секрети успішного пошуку роботи своєї мрії.

Для всіх охочих були організовані тренінги для вдосконалення своїх знань і вмінь.  Спеціаліст із працевлаштування КУ «Обласний молодіжний центр» Анна Півень надала ряд рекомендацій для успішного проходження співбесіди та складання резюме під час першого тренінгу «Співбесіда на роботу твоєї мрії: DO’S&DON’TS». Бізнес-тренер, розробник ряду авторських бізнес-ігор, к.е.н., доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва ПУЕТ Ігор Юрко ділився секретами створення власного бізнесу на  другого тренінгу «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні питання стартаперів регіону».

Під час третього тренінгу гості отримали цінні поради щодо порядку оформлення та подання заявок на отримання стипендій на навчання за програмами Еразмус+.

День Кар’єри ЄС викликав неабиякий інтерес серед молоді м. Полтава, сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфері кар’єрного зростання.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/PUET.official/photos/?tab=album&album_id=2166472266733890

БІЛЬШЕ НОВИН