Eng

23

У ПУЕТ відбулося навчання іноземних студентів за курсом «Креативне підприємництво»

Протягом трьох днів – 23, 24 та 28 січня – іноземні студенти ПУЕТ мали змогу пройти навчання із креативного підприємництва в рамках проекту «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти», що реалізує Британська Рада. Навчання передбачало два воркшопи: «Створення стартапу у креативних індустріях» та «Креативність як риса підприємця», самостійну роботу студентів та презентацію бізнес-ідей учасників.

У перший день навчання учасники дізналися, як знайти креативну ідею, перетворити ідею на бізнес-модель, обрати вдалу маркетингову нішу та запустити бізнес-проект. Отже, студенти отримали базовий набір знань для запуску бізнесу. Навчання поєднувало лекційний матеріал та ділові ігри, спрямовані на розвиток практичних навичок.

Другий день тренінгу був присвячений дослідженню та розвитку власного рівня креативності. Студенти мали можливість визначити свій рівень креативності та стиль мислення. Виконуючи різноманітні тести та вправи, вони змогли продемонструвати свою здатність до творчості й високий рівень креативної активності, що зайвий раз підтвердила їх адаптованість до вимог сучасності та надала впевненості в майбутньому.

Навчальні воркшопи були спрямовані на отримання знань і навичок, достатніх для того, щоб студенти створили та описали власні бізнес-ідеї. Для цього їм надали рекомендовану схему опису бізнес-ідеї, проте не обмежували у форматі презентації. Отже, 28 січня відбулися презентації бізнес-ідей учасників. Більш ніж чотири години минули надзвичайно швидко у жвавому обговоренні та дискусіях. Ідеї студентів вражали оригінальністю та охоплювали широкий перелік напрямів: від створення мобільних додатків із підбору одягу до виробництва предметів широкого вжитку з відходів.

Загалом у цьому тренінгу взяли участь понад 30 студентів із більш ніж з 10 різних країн світу. Неповторний мікс культур, цікаве обговорення та розривні ідеї. Незабутні враження та емоції отримали і студенти, і викладачі. Проте проект Creative Spark продовжується, і вже готуються наступні заходи.

68
БІЛЬШЕ НОВИН