Eng
690

У ПУЕТ відбулися змагання з повітряної робототехніки серед учнів Полтавського наукового ліцею №3

19 січня 2024 року завершилося предметно-профільне занурення учнів Полтавського наукового ліцею №3 у повітряну робототехніку. Протягом двох тижнів під орудою проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Матвієнка ліцеїсти мали можливість, використовуючи ресурсне забезпечення Освітнього центру повітряної робототехніки Полтавського університету економіки і торгівлі, зануритись у фізику польоту та закони аеродинаміки, будову та принципи функціонування мультикоптерів, напрацювати навички польоту на симуляторі, використовуючи при цьому професійні пульти управління, спробувати свої сили у керуванні квадрокоптера, долаючи перешкоди на справжній Дрон-арені та навчитися програмувати дрони для виконання ними безпілотних польотних завдань.

Завершилось двотижневе занурення справжніми змаганнями серед 9 команд ліцеїстів. Кожен член команди мав можливість спробувати себе у ролі пілота та асистента. Емоції вирували не лише на арені, а й на трибунах серед глядачів. Співпереживали кожному і вельмишановні судді змагань: проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ Юрій Матвієнко, викладач освітньої робототехніки, тренер зі спортивної робототехніки Олександр Чабан та учителі інформатики Наукового ліцею №3 Вікторія Іванова і Тетяна Конюшенко.

За результатами проходження перешкод на Дрон-арені були визначені переможці та призери. 

3 місце посіла команда у складі Деркача Владислава, Буханського Олексія та Гордієнка Олександра.

2 місце посіла команда у складі Гончарова Дмитра, Ленця Матвія, Хоменка Давіда та Олексенка Дениса. 

Переможцями турніру стали Старіков Назар, Пасько Єгор та Ташкінов Максим.

Крім змагань на Дрон-арені учні мали можливість пройти в індивідуальному заліку змагання з вправності проходження турнірної траси на професійному симуляторі. В цьому заліку місця розподілились наступним чином:

1 місце – Бережний Тимофій, 

2 місце – Яременко Олексій, 

3 місце – Хоменко Давід.

Вітаємо дітей із першими кроками в повітряній робототехніці і тішимося з того, що Ви їх зробили в Освітньому центрі повітряної робототехніки Полтавського університету економіки і торгівлі. Нагадуємо, що триває реєстрація на участь у Фестивалі повітряної робототехніки імені Юліана Матвійчука.

БІЛЬШЕ НОВИН