Eng
105

У ПУЕТ відбувся другий майстер-клас в рамках проєкту EuroEst

22 листопада 2023 р. у Полтавському університеті економіки і торгівлі представниками Асоціації U.C.M.-Italy (Середземноморський союз кухарів – Італія) було проведено другий майстер-клас для студентів Університету в рамках реалізації проєкту EuroEst.

Нагадаємо, що проєкт EuroEst надає можливості українським студентам зробити перші кроки в готельно-ресторанному бізнесі на позиціях офіціанта / кухаря / піцайоло та отримати чудову базу для подальшого професійного розвитку.

На даний момент студенти #ПУЕТ – учасники проєкту, проходять теоретичну підготовку та вивчають італійську мову, а потім вирушать до Італії застосовувати свої знання на практиці, проходити професійне #стажування на курортах півдня країни.

Тож, на минулому тижні в лабораторії технології ресторанного господарства ПУЕТ відбувся майстер-клас з основ традиційної італійської кухні для майбутніх кухарів під керівництвом президента Асоціації U.C.M.-Italy Паоло Брешія та тьютора проєкту EuroEst Андрія Садового. На другій зустрічі студенти закріпили знання з першого майстер-класу та навчилися готувати пасту з мідіями. Паралельно тьюторка проєкту EuroEst Валерія Фесенко проводила майстер-клас з ресторанного обслуговування для студенток, які виявили бажання проходити професійне стажування на позиції офіціанта. Учасниці вивчали італійською найменування столових приборів, тарілок, келихів тощо, а також загальні правила техніки обслуговування.

Наступний майстер-клас заплановано на 05 грудня 2023 року. Бажаючим зареєструватися звертатися до Міжнародного науково-освітнього центру, ауд. 216.

БІЛЬШЕ НОВИН