У ПУЕТ вивчають креативне підприємництво та створюють нові проекти (про результати проведення boot camp креативного підприємництва)
З 1 по 13 квітня відбувся навчальний онлайн табір з креативного підприємництва – це 4 воркшопи, які розкривали питання особливостей креативного підприємництва, пошуку нової ідеї, вибору бізнес-моделі для стартапу, розвитку креативності підприємця та ефективного пітчингу ідеї.
Серед відібраних учасників не лише студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, але й молоді підприємці і ті, хто хоче започаткувати власний бізнес з Полтави, Львова, Харкова та Рівного.
Розпочали навчання зі знайомства з програмою Британської Ради Creative Spark та її можливостями, заходами, які реалізовані та командою Creative Spark Poltava. Після чого ознайомилися з конкурсом Big Idea Challenge 2021 від London Metropolitan University, його умовами, вимогами до участі та успішними кейсами, які були реалізовані протягом 2019 і 2020 року.
Нагадаємо, що попереднього року 19 бізнес-відео-пітчів було підготовлено та направлено на конкурс від Полтавського осередку. Серед успішних – проект newynnyi.ua (неВинні подарунки), вишивані худі identychnist (Моя ідентичність), майстерня відеозйомок kaktam_production, майстерня авторської кераміки algorythm_ceramics.
Продовжила роботу першого дня тренерка проекту, професорка кафедри менеджменту Людмила Шимановська-Діаніч, яка поділилася рецептами розвитку креативності з учасниками.
Воркшоп “Big Idea Challenge 2021. Рецепти розвитку креативності” був присвячений розвитку креативності підприємця. Воркшоп можливо переглянути у записі: https://youtu.be/Jl-EcoNb8qo
Воркшоп “Ідеатон” був присвячений пошуку ідей для підприємницької діяльності. Воркшоп можливо переглянути у запису https://www.youtube.com/watch?v=Qy5hGgtbkM8
Наступним етапом навчання було перетворення напрацьованих бізнес-ідей на бізнес-моделі. Воркшоп “Бізнес-модель креативного підприємництва” можна переглянути у записі: https://www.youtube.com/watch?v=GTNneEfjXN8
Під час заключного воркшоп з пітчинку учасники працювали над контентом власних пітчів, промовою та ознайомилися з особливостями запису відео. Воркшоп “Пітчінг” можна переглянути за лінком https://youtu.be/67fJYyFWoDc
Робота продовжується, адже з 6 квітня для учасників стартувала програма менторської підтримки. Ключовим результатом програми менторської підтримки є подана проектна заявка та відео-пітч. Краш-тест проектів відбудеться 22 квітня (15.00-18.00)
Заходи реалізуються в рамках програми Британської Ради Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).