Eng
69

Участь команди проекту ERASMUS+ AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена» в підсумковій конференції

15–16 липня 2019 року команда ПУЕТ – учасники проекту ERASMUS+ AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена», що реалізується за кошти ЄС, взяла участь у роботі підсумкової конференції «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена у трьох країнах Східного партнерства – Грузії, України та Азербайджану». Заключна конференція відбулася на базі університету-координатора проекту – Державному університеті імені Акакія Церетелі (м. Кутаїсі, Грузія), де зібралися всі представники міжнародного консорціуму – команди проекту з Польщі, Італії, Великої Британії, Фінляндії, Австрії, Азербайджану, України та Грузії.

Робота конференції розпочалася з вітальних слів та презентації загальних результатів реалізації проекту координатором. Команди університетів Європейського Союзу презентували власний аналіз результатів реалізації проекту, східноєвропейськими партнерами та надали рекомендації для впровадження в роботу новостворених офісів омбудсмена.

Відповідно до плану роботи конференції було подано підсумкові звіти роботи з команд університетів-учасників країн Східного партнерства.

Команда ПУЕТ презентувала результати своєї діяльності в рамках цього проекту, продемонструвавши за етапами наробки трьох років:

  • дослідження щодо наявності порушень прав студентів в університеті;
  • установчі документи щодо створення офісу омбудсмена та впровадження посади омбудсмена в діяльність університету;
  • навчальні та просвітницькі матеріали щодо адвокації студентів і навчання студентів;
  • навчання омбудсмена та просвітницької діяльності учасників освітнього процесу в кожному партнерському університеті;
  • дослідження в університеті з метою виміру впливу офісу студентського омбудсмена;
  • поширення результатів реалізації проекту;
  • план сталого розвитку офісу омбудсмена ПУЕТ.

Другий день програми було присвячено звітам  та обговоренням роботи студентських омбудсменів. Особлива увага була зосереджена на обговоренні студентських проблем в університетах, кількісних і якісних показників звернень та методології роботи студентських омбудсменів зі зверненнями.

Після закінчення конференції програмою заходу були передбачені культурні візити до визначних пам’яток Грузії та гала-вечірка.  

БІЛЬШЕ НОВИН