Eng
188

Участь науковців Полтавського університету економіки і торгівлі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в економіці: від конкуренції до кооперації»

26 жовтня 2023 року науковці Полтавського університету економіки і торгівлі взяли участь у спільній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в економіці: від конкуренції до кооперації», яка проходила на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту у змішаному форматі.

З вітальним словом до учасників звернувся ректор ПУЕТ, д. і. н., професор Олексій Нестуля, який акцентував на важливості подібних заходів, висловив подяку організаторам конференції, які вкотре порушили актуальні питання комплексного вирішення проблем сучасного і майбутнього розвитку України, побажав учасникам плідної наукової дискусії. Своєрідний парадокс «від конкуренції до кооперації» доводить, що сила України саме у синергії від поєднання різних сфер господарювання та кооперації.

У рамках конференції науковці отримали можливість міждисциплінарного обміну результатами досліджень. Зокрема, в он-лайн дискусії взяли участь к. е. н., завідувач кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ Олена Яріш та к. е. н., доцент кафедри менеджменту ПУЕТ Леся Рибалко-Рак.

 Висловлюємо щиру вдячність ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Хмельницькій обласній спілці споживчих товариств за сприяння у організації та проведенні конференції, закладам вищої освіти (Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституту, Вінницькому кооперативному інституту,  Львівському торговельно-економічному університету) – за синтез спільних зусиль та багаторічне партнерство на освітній та науковій ниві.

БІЛЬШЕ НОВИН