Eng
59

Участь ПУЕТ у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції«Актуальні проблеми сьогодення у сфері фінансів, обліку та аудиту»

23 травня 2024 року наукова спільнота Полтавського університету економіки і торгівлі взяла участь у спільній VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сьогодення у сфері фінансів, обліку та аудиту», яка проходила на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту у змішаному (офлайн – онлайн) форматі.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ, д. е. н. Олександр Манжура. У промові наголошено на актуальність запропонованої тематики конференції, адже саме фінанси є кровоносною системою економіки. Вирішення проблем у сфері фінансів, обліку та аудиту безумовно сприятимуть розбудові України у післявоєнний період. Висловлено щирі слова подяки колегам, організаторам заходу, побажання пошуків, знахідок на шляху кооперативного єднання.

На платформі Zoom науковці та аспіранти отримали можливість міждисциплінарного обміну результатами досліджень у сфері фінансів, обліку та аудиту. Зокрема, до онлайн заходу долучився доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, к. е. н. Микола Любимов.

Від Полтавського університету економіки і торгівлі представлено наукові дослідження:

  • «Класифікація штучного інтелекту та можливості його використання в управлінні підприємством (к. е. н., доцент Микола Любимов, аспірант Микола Делія);
  • «Структура та зміст МСА 220 (переглянутий) «Управління якістю аудиту фінансової звітності»» (к. е. н., доцент Олена Артюх-Пасюта);
  • «Українські домогосподарства в умовах військової агресії: сьогодення та перспективи майбутнього» (к. е. н., доцент Ігор Юрко, аспірант Дмитро Рябцев).

 Висловлюємо щиру вдячність ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнській центральній та Хмельницькій обласній спілкам споживчих товариств за сприяння у організації та проведенні конференції, закладам освіти (Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституту,  Львівському торговельно-економічному університету, Вінницькому кооперативному інституту) – за синтез спільних зусиль та багаторічне партнерство на освітній та науковій ниві.

1783
БІЛЬШЕ НОВИН