Eng

23

Участь співробітників ПУЕТ у засіданні фокус-группи в якості експертів у програмі EU4Skills

3 вересня 2021 року Полтавський обласний центр зайнятості організував засідання фокус-группи програми EU4Skills. Основною метою засідання було тримання інформації щодо перспектив розвитку харчової та переробної промисловості, динаміки попиту і пропозицій робочої сили.

Під час заходу були розглянуті  наступні питання:

  1. розвиток харчової та переробної промисловості у найближчі роки (до 2023 року включно);
  2. професії та навички персоналу є затребувані на даний момент та в майбутньому;
  3. обговорення питань підготовки кадрів, з’ясування їх відповідність вимогам ринку праці.

На засідання були  запрошені представники підприємств області, закладів освіти, служби зайнятості. У заході взяли участь представники ПУЕТ: директорка інституту проектів та інновацій Інна Пахомова та директорка інституту денної освіти Аліна Ткаченко. Інна Пахомова поділилася досвідом реалізації проектів у сфері харчової промисловості та запропонувала напрямки щодо співпраці, а Аліна Ткаченко запропонувала організацію заходів по обговоренню освітніх програм з практиками та організацію онлайн-зустрічей зі студентами денної форми навчання щодо можливостей працевлаштування на  молокозаводах Полтавської області.

Довідково:

“EU4Skills: кращі навички для сучасної України” – це спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні.

Мета програми: EU4Skills підтримує реформу професійно-технічної освіти в Україні з  метою зробити навчання таким, що відповідає вимогам ринку праці, та  допомогти молоді та дорослим  реалізувати власний потенціал.

Тривалість: 2019-2023 роки.

Фінансування: загальний обсяг 58 млн євро, з них 21 млн євро спрямують на оновлення обладнання та інфраструктури.