Eng
38

Участь у першому Фестивалі інноваторів «POLTAVA Innovation Day»

Полтавський університет економіки і торгівлі узяв участь у першому Фестивалі інноваторів «POLTAVA Innovation Day», який проходив 26 травня за підтримки Української мережі бізнес-янголів та інвесторів, Полтавського інвестиційного клубу, Полтавської ОВА, Полтавської міської ради та Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції». Організаторами заходу виступили Науковий кластер «Наукові Парки України», Міжнародний візійний інститут стратегічного партнерства та Стартап Альянс України.

В рамках заходу свій науковий проєкт представила Олександра Горобець – завідувачка кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства, к. т. н., доцент.

Під час фестивалю відбувся батл студентських стартапів. Від студентства нашого університету свої проєкти та стартап ідеї представляли:

Володимир Матвієнко та Данило Білуха – студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» та Данилейко Максим – студент І курсу спеціальності «Маркетинг» (науковий керівник – проректор з науково-педагогічної роботи, Юрій Матвієнко).

Науковим консультантом із підготовки та презентації бізенс-ідей виступив Ігор Юрко – к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

За результатами батлу 2 місце посів Максим Данилейко із проєктом створення пристрою із переробки харчового пластику на філамент для 3D друку.

Вітаємо усіх учасників Фестивалю та чекаємо на їх подальші перемоги.