Eng
155

Участь у заходах до Міжнародного дня людей похилого віку

Викладачі та слухачі Університету третього віку ПУЕТ, ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» взяли участь у заході партнерської громадської організації, присвяченого Міжнародному дню людей похилого віку. Захід проходив 13.10.2023 у Центрі Дозвілля м. Полтави (колишній будинок культури).

Наші викладачі були активними учасниками локацій: «Пересадка квітів» (Чайка І.П.), «Скандинавська ходьба» (Чеботарьова М.), «Арт-терапія» (Страшко Е.). Слухачі УТВ самі представляли окремі локації та були їх активними учасниками. Життя продовжується. Вдячнісь українським захисникам, які боронять Україна та світ від тотального зла. До участі у заході, були залучені не лише люди поважного віку, а й внутрішньо переміщені особи.

Всі колективи представляли місцеві організації.

Організатор – ГО «КРИМСОС» за підтримки УВКБ ООН. У заході взяли участь 207 осіб. У програмі заходу відбувся концерт колективів МБК та спільнот ВПО, фотограф, проведення майстер-класів: «лялька-мотпюанка», малювання класичними фарбами, малювання кавою, розпис шокерів у національному орнаменті, малювання спільної картини учасниками фестивалю, майстер-клас зі скандинавської ходьби, з бальних танців, акторської майстерності, з пересадки квітів, , арт-терапевтичні заняття «Каракулі» за Д. Віннікотом, юридичні консультації та юридичні лекції, «Тарілка здорового харчування», сервіси пенсійного фонду. Також були залучені бригади швидкої допомоги з діючим лікарем, психологом та проведенням тестування на на цукор та холестерин, ЛФК та ін.

БІЛЬШЕ НОВИН