Eng

28

Український дух ПУЕТівців – незламний

Ви тільки подивіться на це видовищне відео, яке прислала нам студентка ПУЕТ Касіменко Аліна (ГРС б-23) зі словами «незважаючи на те, що ми знаходимося в іншій країні, наш український дух – незламний. І ми вдячні за те, що нас підтримують».

Аліна проходить професійне стажування в готельному комплексі «Pirin Golf and Country Club» (Болгарія) з грудня 2021 р. разом з іншими студентами університету в рамках співпраці з компанією Internobmen. З початком війни керівництво бази стажування відразу прийняло рішення подовжити строки трудових договорів і оформити посвідки на проживання для стажерів, за що ми дуже вдячні.

На час проходження професійного стажування всіх студентів було переведено на індивідуальний графік навчання та надано доступ до дистанційного навчання й здачі літньої заліково-екзаменаційної сесії у ІІ семестрі 2021-2022 н.р.

Якщо ви також маєте бажання пройти виробничу практику або професійне стажування у період літніх канікул на базі готельно-ресторанних комплексів Болгарії, тоді реєструйтеся за посиланням до 29 травня: https://forms.gle/xTaDUB7gjnS7daps5

Після реєстрації очікуйте електронного листа з подальшими кроками участі (перевіряйте спам).

За детальною інформацією звертайтесь до Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ:

Instagram: @mnoc.puet

Email: internship.puet2@gmail.com