Eng
205

Університет третього віку, що діє в стінах ПУЕТ продовжує системно працювати для людей поважного віку

Навчання впродовж життя – не просто тренд, а необхідність сучасного динамічного світу. Люди, які пропрацювали все життя, мають можливість навчатися впродовж життя та право бути соціалізованими в спільноту, а не викинутими за межі соціального середовища.

Народні університети, в яких навчаються люди поважного віку, в країнах Європи діють вже 100 років.

14.10.23 заняття в аудиторіях ПУЕТ проводяться в 16 групах за наступними курсами: «Краєзнавчі студіі Полтавщини»(історичний аспект) 2 групи; «Краєзнавчі студіі Полтавщини»(літературний аспект); «Українська мова»; «Психологія дорослості активних людей 55+»;, «Англійська мова» (за рівнями: початковий, середній, продвинутий); «Особистий розвиток»; «Корисний менеджмент»; «Інформаційно-комунікативні технологіі»; «Італійська мова»; «Хореографія»; «Скандинавська ходьба»; «Фізична культура»; «Йога»; Без шкідливої хімії»; «Сучасна леді»; «Творча лабораторія Креативна пані»; «Арт терапія»; «Соціально-адаптивний курс».

Життя має продовжуватися.

Вдячність Українським воїнам, що захищають краіну та світ від тотального зла. Щоденним буттям ми демонструємо не тільки свою незламність, але й підтверджуємо життєлюбство та незнищенність украінського духу, який ворогу не зламати і не перемогти.

В групах УТВ навчаються та знаходять підтримку і розраду, як рідні захисників, що боронять країну, так і найближчі члени родин загиблих за незалежність країни.

УТВ об’єднує людей поважного віку не тільки в процесі навчання, а й у волонтерстві. Багато слухачів плетуть маскувальні сітки, кікімори, збирають гуманітарні вантажі. Кожен намагається підтримати фронт, воїнів, що боронять країну.

Вдячність Захисникам! Слава Україні!

Слава Героям!

Живемо! Працюємо! Донатимо! Підтримуємо!

БІЛЬШЕ НОВИН