Eng
78

Урочистості з нагоди завершення навчального року в соціальному проєкті «Університет третього віку»

18 травня 2024 року в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулися урочистості з нагоди закінчення 2023-2024 навчального року в соціальному проєкті «Університет третього віку» (УТВ).

Цього навчального року 568 слухачів – людей поважного віку успішно завершили навчання опанувавши 28 навчальних курсів різного спрямування.

Стартував проєкт у 2018 році з 312 слухачів.  За 6 років діяльності в Університеті третього віку ПУЕТ  більш ніж 4000 осіб – людей поважного віку знайшли для себе  нові знання, ділилися своїм досвідом, отримували практичні та корисні навички, стали діджиталізованими, креативними, сучасними. І найголовніше – розширили коло спілкування, знайшли нові знайомства, друзів.

Захід розпочався з вшанування пам’яті, сили, мужності та героїзму наших Захисників і Захисниць, адже серед учасників проєкту є батьки, матері, дружини, брати, сестри, члени родин  Героїв,  які сплатили найвищу ціну –  ціну свого життя, за можливість жити, навчатись, розвиватись у незалежній країні.

Ректор університету Олексій Нестуля, вітаючи слухачів, відзначив сталість проєкту УТВ, яка доведена роками. Жодного разу, ні в період  COVID-19,  ні з початком широкомасштабної агресії росії, не припинялись  навчання для людей поважного віку. Слухачі проєкту не лише здобувають корисні для життя навички, а є активними у волонтерській діяльності спрямованій на підтримку ЗСУ.

Привітати слухачів УТВ завітали почесні гості: Антон Чубенко – заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації, Валерій Пархоменко – перший заступник міського голови м. Полтава.

Вітаючи учасників Антон Григорович Чубенко  висловив своє захоплення масштабністю проєкту, відзначив значний внесок колективу та студентів університету в його реалізацію та нагородив Грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації ректора ПУЕТ Олексія Нестулю і засновницю проєкту Світлану Нестулю, за високий професіоналізм, значний внесок у розвиток освіти впродовж життя та успішну реалізацію соціального проєкту «Університет третього віку».

Валерій Олексійович Пархоменко у вітальній промові нагадав про те, що саме завдяки успішній реалізації проєкту УТВ Полтава отримала міжнародний статус «Місто, що навчається» і стала одним із шести міст України, які мають відповідний статус ЮНЕСКО. Валерій Олексійович нагородив Грамотами Виконавчого комітету Полтавської міської ради  команду «Непосидючі полтавці» Університету третього віку, які гідно представляли Полтавську територіальну громаду на  Міжнародних зимових спортивних змаганнях ХІ – Сеньоріада в м. Рабка Здруй (Польща),  Студентську раду ПУЕТ, яка активно долучається до організації навчання та дозвілля слухачів, колектив кафедри  Історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка, координаторку проєкту УТВ Надію Левошко.

За вагомий внесок у розвиток соціальних ініціатив та активну підтримку проєкту Університет третього віку Подяками ректора університету нагороджені найактивніші слухачі УТВ, викладачі, куратори груп, студенти.

Слухачі університету третього віку підготували концертну програму, на якій феєрично продемонстрували свої вміння, знання та навички, які отримали протягом навчального року. Також, вітали слухачів студенти та мистецькі колективи університету.

Вітаємо всіх, спраглих до знань, бажаємо вам гарних літніх канікул. До зустрічі у новому навчальному році!