Eng
28

Вебінар “Міжнародне патентування українських стартапів”

31 травня доцентка кафедри менеджменту, к.е.н. Тетяна Гусаковська долучилась до вебінару “Міжнародне патентування українських стартапів” за участю IP Офісу в межах менторської програми проєкту HIVE “HEI Innovation for Knowledge Intensive Entrepreneurship”.

Вебінар проводився за підтримки Регіонального Інноваційного Хабу #dniprotech та Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій National IP&Innovations Hub.

Спікерами вебінару виступили:

Ігор Шевченко – заступник начальника відділу аналізу інноваційних показників та патентної інформації ІР офісу, «Особливості, кейси та поради щодо процедур міжнародної реєстрації прав на винаходи та корисні моделі на різних стадіях готовності інновацій в діяльності українських стартапів».

Дмитро Кондик – провідний експерт відділу міжнародних реєстрацій торговельних марок ІР офісу, «Особливості, кейси та поради щодо міжнародної реєстрації прав на ТМ на різних стадіях готовності інновацій в діяльності українських стартапів».

Євген Головач – провідний фахівець з інтелектуальної власності, «Міжнародна реєстрація прав на об’єкти права інтелектуальної власності Military-tech стартапами».

Велика вдячність організаторам за цікаву та інформативну зустріч!