Eng
39

Вебінар «Роль керівників закладів освіти у реформуванні шкільного харчування»

Запрошуємо керівників, уповноважених працівників територіальних органів управління освітою, директорів та заступників директорів шкіл на  вебінар «Роль керівників закладів освіти у реформуванні шкільного харчування», який відбудеться 1 березня  2022 року об 11.00 на платформі YouTube.

На вебінарі будуть розглянуті такі питання:  планування закупівель харчових продуктів; впровадження дієтичного харчування та буфетної продукції; обов’язки та відповідальність керівників закладів освіти за організацію харчування; роль школи у формуванні здорових харчових звичок дітей; заходи неформальної освіти зі свідомого споживання харчових продуктів для школярів.

Спікери форуму:

Юлія Левченко  – членкиня робочої групи  розробки примірних меню, що будуть рекомендовані МОЗ, к.т.н., доц.;

Олександра Горобець  – членкиня робочої групи  розробки примірних меню, що будуть рекомендовані МОЗ, к.т.н., доц.;

Олена Дмитренко – тренерка  для замовників та учасників публічних закупівель,  авторка аналітичних досліджень для ГО «Інститут аналітики та адвокації»;

Аліна Ткаченко – фундаторка «Школи НАССР» Полтавського університету економіки і торгівлі, сертифікована аудиторка з управління безпечністю харчових продуктів за програмою «Food safety systems auditor/lead auditor» (SGS), к.т.н., доц.;

Аліна Гередчук – організаторка Food Challenge до Всесвітнього дня здорового харчування, к.т.н.

Програма заходу та посилання на трансляцію в YouTube будуть надіслані на електронні адреси учасників після реєстрації. Звертаємося до Вас із проханням сприяти поширенню інформації про вебінар  для закладів загальної середньої освіти.

Захід є безкоштовним. Бажаючі учасники можуть отримати електронні сертифікати про підвищення кваліфікації на 0,2 ECTS з теми  «Роль керівників закладів освіти у реформуванні шкільного харчування». Вартість сертифікату – 100 грн.  

Для реєстрації на участь у заході просимо зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc7pzN9jNSb-utYMD7FaM520Ljsp_4lmjokrKj9RcgVtHx7Q/viewform?usp=sf_link

Щодо співпраці, просимо надсилати листи на електронну адресу nnibstpuet@gmail.com або звертатися за телефоном +380507007945  (Тетяна Колісник).

БІЛЬШЕ НОВИН