Eng

Великий бізнес починається з маленької ідеї!

В межах вивчення навчальної дисципліни «Основи міжнародного бізнесу» за темою «Організаційно-правові форми ведення бізнесу в Україні» здобувачі вищої освіти спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини мали можливість презентувати свої ідеї щодо відкриття власного бізнесу в Україні. Ключовими акцентами є опис ідеї, характеристика основних етапів реєстрації ФОП (фізична-особа підприємець) із вибором групи платника податків, розрахунок основних витрат, огляд функціоналу найманих працівників, дослідження потенційної цільової аудиторії та її коротка характеристика, розмір початкового капіталу тощо.

Цінність даного заняття полягала в тому, що студенти змогли поспілкуватися і отримати практичні рекомендації від  діючого представника малого бізнесу – ФОП  Супрунець О., який займається виготовленням та реалізацією арахісової пасти, а також є студентом 4 курсу спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини. Олександр розповів про власний шлях розвитку підприємницької діяльності, про перешкоди і ризики, які доводиться долати в  сучасних умовах господарювання.

Залучення представників бізнесу до освітнього процесу є важливою і необхідною складовою сучасної якісної підготовки фахівців. Такі активності мотивують студентів до розвитку підприємницького потенціалу, що підтверджують слова давньогрецького філософа Сократа: «Сильні уми обговорюють ідеї, посередні уми обговорюють події, слабкі уми обговорюють людей».

БІЛЬШЕ НОВИН