Eng
64

Відбулася презентація програми професійного стажування в мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts»

20 листопада 2023 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася онлайн-презентація програми професійного стажування в Туреччині. Спікером виступив координатор департаменту анімації мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts» Корхан Неджаті Кірач.

Пан Корхан розповів присутнім про умови стажування та посадові обов’язки працівників департаменту анімації, продемонстрував фотографії готелів, кімнат для проживання та минулорічних учасників програми стажування, серед яких були і студенти ПУЕТ. Зазначив, що готелі мережі «Delphin Hotels & Resorts», є лідерами в рейтингу «Кращих 100 готелів світу» і кожного року отримують міжнародні престижні премії.

До слова були запрошені також і студенти ПУЕТ – учасники програми стажування у 2023 році, які поділилися своїми враженнями від участі в програмі та досвідом, який вони здобули. Студенти відмітили, що стажування в Туреччині покращило їхні знання іноземних мов, поповнило запас загальних умінь і навичок, дало можливість здобути нові знайомства та цінні контакти.

Додатково ознайомитися з матеріалами презентації можна за посиланням http://surl.li/nqafh

Незабаром розпочнеться реєстрація на участь у програмі стажування в 2024 році. Слідкуйте за новинами на сайті Університету та на сторінках у соціальних мережах ПУЕТ або Міжнародного науково-освітнього центру та не втратьте можливість стати частиною команди мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts». Dream big!

БІЛЬШЕ НОВИН