Eng

27

Відбулася презентація програми професійного стажування в мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts»

11 листопада 2021 року до Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) завітала делегація представників готелів мережі «Delphin Hotels & Resorts» (Турецька Республіка) у складі менеджера анімації готелю «Delphin Palace Hotel» Огана Шентуга та шефа міні-клубу готелю «Delphin Botanik Hotel» Зайцевої Юлії.

У читальній залі бібліотеки ПУЕТ була проведена презентація програми професійного стажування в департаменті анімації мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts». Захід відвідало близько 70 студентів різних спеціальностей. Юлія Зайцева розповіла всім присутнім про умови стажування та посадові інструкції робітників департаменту анімації, продемонструвала фотографії готелів, кімнат для проживання та минулорічних учасників програми стажування, серед яких були і студенти ПУЕТ.  Зазначила те, що готелі мережі «Delphin Hotels & Resorts», є лідерами в рейтингу «Кращих 100 готелів світу» і кожного року отримують міжнародні престижні премії. До слова були долучені також і студенти ПУЕТ – учасники програми стажування у 2021 році, які поділилися з усіма своїми враженнями від участі в програмі та досвідом, які вони здобули.

Того ж дня у залі засідань було проведено традиційний круглий стіл з представниками готелів мережі «Delphin Hotels & Resorts» і студентами ПУЕТ – учасниками програми стажування у 2021 році, з метою підведення підсумків цьогорічного сезону. Обговорювалися результати анонімного анкетування, що проводилося серед студентів – учасників міжнародних професійних стажувань, метою якого є оцінка умов організації, супроводу, проходження стажування, виявлення слабких і сильних сторін Програми. За результатами опитування більшість студентів зазначили, що стажування в Туреччині покращило їхні знання іноземних мов, поповнило запас загальних умінь і навичок, дала можливість здобути нові знайомства та цінні контакти.

Незабаром розпочнеться реєстрація на участь у програмі стажування в 2022 році. Слідкуйте за новинами на сайті у соціальних мережах ПУЕТ або Міжнародного науково-освітнього центру та втратьте можливість стати частиною команди мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts». Dream big!

68
БІЛЬШЕ НОВИН