Eng
47

Відбувся VI Полтавський кулінарний конкурс

15 травня 2024 року відбувся VI Полтавський кулінарний конкурс!

Нарешті відбулася подія, яку ми чекали декілька років – у ПУЕТ пройшов VI Полтавський кулінарний конкурс, в якому юні і амбітні кулінари демонстрували свою майстерність і професійні навички, творчість і креативність!

Учасників конкурсу привітали проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура та директорка навчально-наукового інституту денної освіти Аліна Ткаченко. Завідувачка кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства Олександра Горобець ознайомила команди з умовами конкурсу та представила вельмишановне журі, до складу якого цьогоріч увійшли справжні професіонали ресторанного бізнесу:

Голова журі: віртуоз кулінарної справи, учасник телевізійного шоу «Майстер-Шеф» та наш випускник – Олександр Козярчук.

Члени журі:

  • Іщейкіна Юлія, директор готельно-ресторанного комплексу «Оптіма Галерея», м Полтава;
  • Федій Катерина – шеф-кухар готельно-ресторанного комплексу «Оптіма Галерея», м Полтава;
  • Слинько Ольга – арт-кондитер, м Полтава;
  • Дмитренко Тетяна – методистка навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області.

Хочемо відмітити, що конкурс пройшов в дружній атмосфері, а учасники зуміли здивувати журі і гостей своїми оригінальними і смачними стравами. Члени журі спілкувалися з учасниками, детально аналізували переваги та недоліки кожної страви та надали свої цінні рекомендації для удосконалення як технології приготування, так і подачі.

Оскільки через воєнні дії у конкурсі взяли участь лише три команди, усі учасники отримали медалі, подяки і подарунки:

За І місце – команда Полтавського університету економіки і торгівлі: Подойнік Юлія, Голуб Олександр, Бутко Ростислав.

За ІІ місце – команда ДПТНЗ “Полтавське вище професійне училище ім. А. О. Чепіги”: Хвалько Анна, Перетятько Ольга, Кулаківський Влад.

За ІІІ місце – команда Полтавського фахового кооперативного коледжу: Франко Марія, Козуб Олег, Щербак Антон.

Вітаємо усіх учасників з гідними виступами і високими результатами, що обов’язково стануть початком вашого успішного професійного майбутнього. Ставте перед собою амбітні цілі і досягайте їх із завзятістю, проявляючи силу духу і удосконалюючи свою майстерність у кулінарній справі! Бажаємо завжди сміливо і гордо рухатися вперед до своєї мети і покликання, прославляючи нашу важливу спеціальність і розвиваючи ресторанну галузь України!

1783
БІЛЬШЕ НОВИН