Eng

24

Відчуття повноти й задоволення від життя в літньому віці

Університет третього віку –  це місце,  де викладачі – молодші за студентів,  а навчальна програма формується  під  слухачів, а не навпаки; це ще й атракційна можливість відійти від буднів, знайти нових друзів, розкрити свій потенціал. І головне – отримати відчуття повноти й задоволення від життя в літньому віці.

13 березня 2021 року традиційно  для слухачів Університету третього віку були проведені заняття з дотриманням санітарно-епідемічних норм  та карантинних обмежень. Слухачі опановували навчальні дисципліни першого блоку за напрямами: «Англійська мова», «Інформаційно-комунікативні технології», «Психологія 55+», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Особистий розвиток», «Хочу жити в якісному світі». Заняття відбулися, як завжди,  у теплій та позитивній атмосфері, що сприяло кращому оволодінню новим матеріалом і закріпленню вже пройденого. Також були проведені пари з дисциплін другого блоку: «Фізична культура 55+», «Хореографія», Творча лабораторія «Ретро-бабуся», «Майстер-клас», «Справжня леді», «Креативне підприємництво», «Філософсько-релігійні студії».

Невід’ємна частина  занять  «Соціально-адаптивний курс»,  метою якого є створення умов та сприяння всебічному розвитку людей поважного віку:

Група Н-1 з куратором обговорювали  тему «Філософія серця».

Куратори та слухачі груп А-1, А-2, А-3, ІКТ-1, ІКТ-9 відвідали виставку робіт В. С. Короткова, яка на сьогодні представлена в читальному залі університету. Автор презентував слухачам УТВ світлини, що відображають мальовничі куточки Полтави: її природу, історичні пам’ятки, церковні будівлі.

Слухачі групи Р-1  з куратором відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського.

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного свята Масляна, яка символізує прихід весни та пробудження природи.

Тому слухачі та куратори  груп КС-1, КС-2, П-1, ІКТ-10 приєдналися до святкувань.

Завдяки заняттям  в Університеті третього віку слухачі зрозуміли – життя з виходом на пенсію тільки починається! Разом ми відчуваємо смак життя, усі його барви й хочемо поділитися цим з якомога більшою кількістю людей.

60
БІЛЬШЕ НОВИН