Eng

38

Відгуки наших стейкхолдерів ННІЛ

Сучасна школа є частиною демократичного суспільства, і вона несе відповідальність за те, щоб здобувачі знань відповідали вимогам часу.

З 2014 року Петрівський навчальний заклад ввійшов до мережі громадсько-активних шкіл (ГАШ) Полтавської області, яка передбачає формування людини ХХІ століття з активною життєвою позицією, почуттям патріотизму, відповідальністю перед державою і самим собою. В умовах сучасності все більшого значення набуває розвиток компетентного громадянина. Тому велику увагу наш заклад приділяє формуванню в учнів навичок : креативності, критичного мислення, комунікації та командної роботи.

Одним із завдань ГАШ є виявлення в молоді лідерських якостей та розвиток особистого лідерського потенціалу, що сприятиме в майбутньому упровадження лідерства в управлінні бізнесом, освітою, підготовці лідерів-управлінців.

Розуміючи це, Петрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів активно підключився до роботи Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування.

15 грудня на базі ПУЕТ відбувся вже другий тренінг для 20 учнів з Петрівки.

Під час заняття на тему «Якості лідера», учасники тренували уміння аналізувати свої сильні якості, презентувати себе, бути впевненими у собі, вчилися діяти на результат. Діти задоволені, сповнені нових ідей, прагнення навчатися далі. З нетерпінням чекають нових зустрічей із висококваліфікованим і талановитим тренером Нестулею Світланою Іванівною.

Це радує. Є впевненість, що ми на правильному шляху. Педколектив і надалі намагатиметься створювати сприятливе середовище для розвитку потенціалу підростаючого покоління, кожної особистості зокрема. Надіємося на подальшу співпрацю із ПУЕТ та обласною школою лідерів.

БІЛЬШЕ НОВИН