Eng

26

Відкрита лекція “Сімейний бізнес в креативних індустріях: За і Проти”

6 грудня о 18:00 у читальній залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбудеться безкоштовна відкрита лекція Катерини Смотрич (директор із продажів Loyalty Plant Ukraine, співзасновниця Digital Marketing Academy, International Marketing Business Academy, MarketingJazzz Fest, організаторка SUPERWOMAN форум) та Жана Смотрича (директор Loyalty Plant Ukraine та International Marketing Business Academy, продюсер MarketingJazzz Fest, президент Marketingjazzz Club).

Тема лекції – «Сімейний бізнес у креативних індустріях. За і Проти». Основні тези лекції:

  • Як залучити свою другу половинку в бізнес?
  • Як перетворювати ідеї один одного у прибуткові проекти?
  • Хто бос? Як будувати команду в сімейному бізнесі?
  • Як розділяти життя та бізнес?
  • Чому Сім’я – нова форма Менеджменту?
  • Як просувати проекти через персональний бренд, якщо за вами не стоїть команда «зубастих» професіоналів?

Лекція безкоштовна, але для участі необхідна попередня реєстрація. Форма для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehb-a-t6e-wmn2vppSEtgbydVaPgMBzvNMS0I3XnNMOAu8rw/viewform?usp=sf_link

Ця лекція реалізується в рамках програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія). У рамках цієї програми заплановано проведення ряду освітніх заходів, спрямованих на підприємців, студентів і викладачів.

Creative Spark – п’ятирічна ініціатива, яка в Україні працює другий рік і спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок і креативної економіки в семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії за підтримки Великої Британії.

Інформація про інші події й новини проекту висвітлюється на сайті університету та сторінці проекту у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/

БІЛЬШЕ НОВИН