Eng

49

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з англійської мови від Британської Ради

У рамках проекту Creative Spark відкрито реєстрацію на онлайн-курс з англійської мови Learn English Select. Цей курс розроблений для тих, хто прагне суттєво вдосконалити свої знання з англійської мови й не бути прив’язаним до конкретного місця або часу занять. Learn English Select допоможе сформувати цінні навички ділової англійської мови студентам, викладачам, підприємцям і тим, хто хоче започаткувати свій бізнес.

Курс є безкоштовним для учасників (усі витрати покриває Британська Рада).

Строк реєстрації – до 14 листопада.

Кількість місць – обмежена (100 учасників).

Період проходження курсу – 15 грудня 2019 – 31 березня 2020.

Курс підходить учасникам із різним рівнем володіння англійської мови (від А0 до С1). Перед початком курсу всі учасники проходять вхідне онлайн-тестування, за результатами якого визначається їх рівень знань і пропонується курс відповідного рівня складності. Протягом навчання учасники матимуть змогу пройти до двох рівнів складності мовного курсу. Курс кожного рівня складається із 40 уроків, орієнтовний час на проходження кожного з яких – 2 год (тобто, курс потребує активного залучення учасників у навчальний процес).

Учасники, які опрацювали 100 % матеріалів курсу та правильно відповіли мінімум на 70 % питань підсумкового тесту, отримають сертифікати про проходження курсу (НЕ є еквівалентним сертифікату IELTS).

Курс охоплює всі ключові елементи вивчення мови (граматика, вимова, словниковий запас тощо) та надає цінні практичні навички слухачам, які вони зможуть застосовувати в реальних ділових життєвих ситуаціях.

За додатковою інформацією звертатися на електронну пошту creativesparkpoltava@gmail.com.

Організатори залишають за собою право проводити додаткові заходи з визначення рівня вмотивованості учасників щодо проходження онлайн-курсу.

Форма реєстрації на онлайн-курс з англійської мови Learn English Select: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegn34WiZWMYw3kJKCv-y_nCJ8_eWqSsZGMOMiPhW54kLUW2w/viewform?usp=sf_link

БІЛЬШЕ НОВИН