Eng

52

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з англійської мови від Британської Ради

В рамках проекту Creative Spark відкрито реєстрацію на онлайн-курс з англійської мови Learn English Select. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Даний курс розроблений для тих, хто прагне суттєво вдосконалити свої знання з англійської мови і не бути прив’язаним до конкретного місця або часу занять. Learn English Select допоможе сформувати цінні навички ділової англійської мови студентам, викладачам, підприємцям та тим, хто хоче започаткувати свій бізнес.

Курс є безкоштовним для учасників (всі витрати покриває Британська Рада).

  • Строк реєстрації – до 25 листопада (включно).
  • Кількість місць – обмежена (50 учасників).
  • Період проходження курсу 10 грудня 2020 – 30 квітня 2021.
  • Не можуть брати повторну участь учасники минулорічного набору Learn English Select.
  • Перевага надається співробітникам, студентам ПУЕТ та учасникам інших заходів Creative Spark, проте це не є обов’язковою умовою.

Форма реєстрації на онлайн-курс з англійської мови Learn English Select

Даний курс корисний учасникам з різним рівнем володіння англійської мови (від А0 до С1). Перед початком курсу всі учасники проходять вхідне онлайн-тестування, за результатами якого визначається їх рівень знань і пропонується курс відповідного рівня складності. Протягом навчання учасники матимуть змогу пройти до двох рівнів складності мовного курсу. Курс кожного рівня складається з 40 уроків, орієнтовний час на проходження кожного з яких – 2 години (тобто, даний курс потребує активного залучення учасників в навчальний процес).

Учасники, які опрацювали 100% матеріалів курсу і правильно відповіли мінімум на 70% питань підсумкового тесту отримають сертифікати про проходження курсу (НЕ є еквівалентним сертифікату IELTS)

Курс охоплює всі ключові елементи вивчення мови (граматика, вимова, словниковий запас тощо) та надасть цінні практичні навички слухачам, які вони зможуть застосовувати в реальних ділових життєвих ситуаціях.

Якщо є додаткові запитання, пишіть на електронну пошту creativesparkpoltava@gmail.com

Організатори залишають за собою право проводити додаткові заходи щодо визначення рівня вмотивованості учасників щодо проходження онлайн-курсу.

БІЛЬШЕ НОВИН