Eng

46

Відзначаємо Міжнародний день толерантності

У листопаді весь світ відзначає Міжнародний день толерантності. Психологічна служба ПУЕТ та кафедра педагогіки та суспільних наук разом із студентами-філологами (магістри 1-го курсу) 18 листопада провели захід для молодших курсів, де розповіли про толерантність та порушили найбільші актуальні проблеми міжлюдських взаємин сучасності.

Юліана Нос підготувала доповідь на тему «Проблема толерантності в творі «Альпійська балада» С. Бикова». Єлизавета Левошко доповіла про те, як проблему расизму та нетерпимості висвітлено в сучасному художньому кіно. Владислав Корж та Діана Зеленько проаналізували найбільш відомі класичні зарубіжні твори зарубіжної літератури у контексті толерантності. Євгенія Олійник розглянула питання толерантності, дружби, поваги у творі В. Г. Короленка «Діти підземелля» та разом з аудиторією визначила найбільші ознаки толерантності, які порушені в повісті.

Потім психолог Ірина Тодорова запропонувала присутнім визначити рівень толерантності за допомогою тесту та підвела підсумок зустрічі, зауваживши, що сучасний світ є мультикультурним та вимагає від всіх нас бути толерантними по відношенню до людей із іншими релігійними поглядами, національності, віку, статі тощо.

68
БІЛЬШЕ НОВИН