Eng
65

Вітаємо голову Наукового товариства студентів ПУЕТ Данила Посполітака та його наукового керівника – к.е.н., доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності університету, Ігоря Юрка з перемогою у Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»!

Студент 1 курсу освітньої програми «Підприємництво, торгівля та логістика», голова Наукового товариства студентів Полтавського університету економіки і торгівлі – Данило Посполітак виборов третє місце на Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін». Це – престижний захід, що відбувається під патронатом Київського Державного торговельно-економічного університету і має на меті стимулювання розвитку підприємницьких здібностей серед студентської  молоді.

«Представники ПУЕТ вперше взяли участь у цьому конкурсі. І одразу досягли такого позитивного результату – третє місце з-поміж 120 представлених на розгляд комісії проєктів стартапів і технічних розробок. 30 обрали для фінальних змагань – коли учасники презентували свої бізнес-ідеї і показували презентації. Данило Посполітак розробив такий проєкт по створенню вело центру. Загалом, більшість представлених на конкурс ідей – стартапи і технічні розробки в галузі ІТ», – розповідає керівник Молодіжного бізнес-центру ПУЕТ і науковий керівник конкурсного проєкту Данила Посполітака – Ігор Юрко.

Успіх проєкту Данила Ігор Вікторович пояснює впровадженням у освітні програми Полтавського університету економіки і торгівлі концепції практико орієнтованого навчання. Так, наприклад, одна з головних підприємницьких здібностей – написання бізнес-плану.  Тому, в університеті з перших курсів майбутніх підприємців через бізнес-симуляцію навчають проєктувати бізнес, враховуючи ризики і пріоритети, розраховувати майбутній прибуток.

Данило Посполітак розповів, що пройшов бізнес-симуляцію на базі ПУЕТ у жовтні минулого року. Ця гра його зацікавила і багато чому навчила. А головне – надихнула розробити бізнес-план власного бізнесу – велоцентру, де продають велосипеди різних відомих брендів, запчастини і аксесуари до них, здійснюють ремонт.

«Менеджери і підприємці, які були в журі конкурсу, також зацікавилися моїм проєктом і надали ряд рекомендацій. Це для мене своєрідний виклик – я на першому курсі й умію писати бізнес-проєкти! Участь в таких конкурсах, вважаю, допоможе мені у майбутньому в розширенні сфер діяльності самого бізнесу.

    Вдячний ПУЕТ за можливість взяти участь у такому представницькому конкурсі. Навіть не очікував, що вийду до фіналу і посяду третє місце. Вдячний моєму науковому керівнику – Ігорю Вікторовичу Юрку,  за те, що він спочатку надихнув мене на участь у змаганнях, а потім консультував під час написання самої роботи», – ділиться враженнями переможець конкурсу, студент 1 курсу (освітня програма «Підприємництво, торгівля та логістика»), голова Наукового товариства студентів ПУЕТ – Данило Посполітак.

Перемоги в конкурсах професійної майстерності  для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі – звична справа, адже загальна концепція підприємницького університету розвиває у здобувачів вищої освіти бізнесові якості. І саме завдяки їм молоді люди отримують навички і знання з підприємництва, що потім дозволяють відкривати власний бізнес і досягати в ньому успіху.

60
БІЛЬШЕ НОВИН