Eng
41

Вітаємо з 20 річчям Кафедру комп’ютерних наук та інформаційних технологій!

Дорогі наші студенти, викладачі, співробітники, випускники, стейкхолдери, друзі та колеги, сьогодні ми відзначаємо не просто ювілей, а справжню подію – 20 років Кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій!

Протягом цих двох десятиліть ми разом створювали, розвивали та втілювали в життя найсміливіші ідеї у світі технологій. Наші студенти ставали висококласними фахівцями, наші викладачі надихали на нові звершення, а співробітники забезпечували незмінний розвиток кафедри. Кожен з вас – невід’ємна частина цієї великої родини, і ми щиро вдячні за ваш внесок.

Наша кафедра не зупиняється на досягнутому! Ми продовжуємо відкривати нові горизонти, модернізувати освітні програми та впроваджувати новітні технології в навчальний процес. Всі ці зусилля спрямовані на те, щоб наші студенти отримували найкращу освіту і були готові до будь-яких викликів сучасного світу.

І хоч сьогодні ми не можемо святкувати так, як би хотілося, ми знаємо, що попереду нас чекають кращі дні, ми віримо у Перемогу, віримо у Збройні Сили України, робимо все, щоб Україна була єдиною та незалежною!

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, благополуччя та нових звершень у всіх ваших починаннях.

Разом ми здатні на великі справи!