Eng
116

Вітаємо з десятирічним ювілеєм кафедру готельно-ресторанної та курортної справи!

Шановні колеги та друзі!

З найбільшою радістю та гордістю ми вітаємо Кафедру Готельно-ресторанної та курортної справи Полтавського університету економіки і торгівлі з чудовим ювілеєм – 10 роками невпинної праці, відданості та досягнень!

Ця важлива подія свідчить про вашу неймовірну відданість справі освіти, науки та підготовки майбутніх фахівців готельно-ресторанного та курортного бізнесу. За цей час ви не лише накопичили багатий досвід та знання, а й змогли відтворити цінні традиції, створити навчальні програми на високому рівні та навчити багато поколінь студентів мистецтву гостинності та обслуговування.

Ректорат та весь колектив університету дуже горді вашими досягненнями. Ваша праця – це світло, яке веде нас до нових можливостей, до розширення горизонтів знань та досягнень. Ми бажаємо вам нескінченного натхнення, творчого підходу та невпинної мети досягати нових висот.

Нехай ваш ювілей стане початком ще більш яскравих та успішних років, наповнених новими здобутками, цікавими проектами та відкриттями. Разом ми зможемо подолати будь-які виклики та зробити наш університет ще кращим!

БІЛЬШЕ НОВИН