Eng
162

Вітаємо з Днем народження ректора університету Нестулю Олексія Олексійовича

Шановний Олексію Олексійовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження від педагогічного колективу, співробітників та студентів Полтавського університету економіки і торгівлі!

Бездоганний професіоналізм, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у звершенні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у діяльності, здобути шану та повагу серед колег і студентства. Мудрість допомагає послідовно та ефективно комунікувати з партнерами й уміло виховувати молоде покоління.

Ви дуже талановитий керівник, до того ж чудова людина і порадник, доказом цього є виважені рішення, добрі поради та взаємні підтримка і розуміння. Вірність обраній справі, набутий досвід, професіоналізм, чудові організаторські здібності – усе це стало запорукою значних успіхів.

Своєю самовідданою працею Ви кожного дня створюєте позитивний імідж університету, а також робите вагомий внесок у розвиток вищої освіти в Україні та виховання молодого покоління.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, щастя в житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій, сподівань та мирного неба над головою!

У цей непростий для нашої країни час бажаємо зберігати міць та витримку, спокій у серці. Нехай завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти наміченим шляхом, реалізовувати плани і втілювати мрії!

Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці!